Trwa ładowanie...
d3fvu3j
Gazeta Polska CodziennieZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Janusz Palikot odpowie za "patroszenie" Kaczyńskiego

Prokuratura Warszawa-Mokotów podjęła na nowo postępowanie w sprawie wypowiedzi Janusza Palikota o Jarosławie Kaczyńskim, w której zapowiedział on "wypatroszenie" prezesa PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Palikot
Janusz Palikot (WP.PL, Fot: Wojciech Nieśpiałowski)
d3fvu3j

Decyzja zapadła po uwzględnieniu zażalenia, jakie wniósł Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą.

Dziennik przypomina inkryminowane słowa sprzed pięciu lat: "Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki i zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż w Europie".

Po kilkunastu zawiadomieniach o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Palikota sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów, ale śledztwo nie zostało podjęte, ponieważ policjanci wykonujący czynności w tym postępowaniu... nie mogli odtworzyć filmiku na kanale You Tube, na którym zarejestrowano słowa polityka.

Teraz okazało się, że jednak nagranie można odtworzyć i postępowanie zostało podjęte na nowo. Jarosław Kaczyński ma w nim status pokrzywdzonego.

d3fvu3j

Podziel się opinią

Share

d3fvu3j

d3fvu3j
Więcej tematów