Trwa ładowanie...
d19udjp

Jantar. Uroczyste otwarcie zejścia na plażę z biało-czerwoną wstęgą. "Bareja byłby dumny!"

Plaża Jantar zyskała nowe zejście. W piątek pomorski wojewoda przeciął biało-czerwoną wstęgę. Uroczysty charakter wydarzenia rozbawił niektórych. Inni w otwarciu dopatrują się inspiracji z filmów Stanisława Barei.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plaża Jantar. Uroczyste otwarcie z udziałem wojewody Dariusza Drelicha
Plaża Jantar. Uroczyste otwarcie z udziałem wojewody Dariusza Drelicha (Facebook.com)
d19udjp

Lokalne władze są dumne ze stumetrowego odcinka prowadzącego do plaży, na którym pojawiły się m.in. nowe chodniki, mała architektura i infrastruktura. Z tego powodu w piątek odbyło się uroczyste otwarcie w gminie Stegna nowego wejścia z udziałem Dariusza Drelicha, wojewody pomorskiego.

Przed samorządowcem rozciągnięto biało-czerwoną wstęgę, którą wojewoda uroczyście przeciął. I ten element najbardziej rozbawił internautów.

"A orkiestry nie było? A ksiądz poświęcił? Nie? To otwarcie można zamknąć" - czytamy w komentarzach pod zdjęciami opublikowanymi w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Grodzisk Mazowiecki. Mieszkańcy wstrząśnięci tragedią

"Trochę wstyd, że to zejście doprowadzono do porządku tak późno, trochę wstyd, że wojewoda uznał coś tak oczywistego jak przyzwoite zejście (rzecz normalna jakoś poza tym województwem) za rzecz wymagającą własnoręcznego przecięcia wstęgi" - komentuje pani Krystyna (pis. oryg. - przyp. red.).

d19udjp

"Bareja wiecznie żywy" - skwitowała pani Iwona. Podobne skojarzenia miała dziennikarka Żaneta Gotowalska. "Bareja byłby dumny!" - napisała na Twitterze.

"Wojewoda pomorski otworzył wejście na plażę. Uroczyście" - śmieje się z kolei redaktor Patryk Słowik.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d19udjp

Podziel się opinią

Share

d19udjp

d19udjp
Więcej tematów