Trwa ładowanie...

Jaki wysyła opozycję na kasy w sklepach. "Inaczej będą hipokrytami"

Piotr Duda zakpił z polityków opozycji i zaproponował, aby sami pracowali w sklepach jako wolontariusze. Patryk Jaki poszedł o krok dalej. I stwierdził, że powinni nie tylko iść pracować na kasach, ale też otworzyć swoje biura poselskie, bo inaczej będą hipokrytami.
Share
Patryk Jaki krytykuje działania opozycji
Patryk Jaki krytykuje działania opozycji Źródło: East News
d4hpyi7

- Łatwo się mówi z perspektywy posłów PO, zazwyczaj bardzo majętnych ludzi, którzy nie muszą pracować w niedzielę, żeby inni pracowali w niedzielę - stwierdził Jaki w rozmowie z wPolityce.pl

Jak dodał, dla niego osobiście lepiej byłoby mieć otwarty w niedzielę sklep, jednak nie tak należy na tę sprawę patrzeć. - Zadaniem polityka jest postawienie się w sytuacji ludzi, którzy nie mają wyboru i muszą w niedzielę siedzieć na kasie, a chcieliby spędzić ten czas z rodziną - zauważył.

Nic się nie stanie, jeżeli nie zostanie prezydentem Warszawy

Patryk Jaki odniósł się również do kwestii wyboru, którego PiS wciąż nie podjęło. Nadal nie wiadomo, kto z ramienia partii będzie ubiegał się o fotel prezydenta Warszawy. Sondaże dają Jakiemu największe szanse w walce z Rafałem Trzaskowskim. On sam podchodzi do tego z dystansem. - Jeżeli zapadnie decyzja, że ktoś inny będzie kandydatem, nic się nie stanie. Dla mnie najważniejsze jest odebranie władzy PO w Warszawie - stwierdził.

d4hpyi7

Zobacz także: Jak ominąć niedzielny zakaz handlu? Czesi podpowiadają

d4hpyi7

Podziel się opinią

Share
d4hpyi7
d4hpyi7
Więcej tematów