Trwa ładowanie...

Jak kochają się zwierzęta? Gdańskie zoo pokaże to w Walentynki

Gdańskie zoo z okazji zbliżającego się święta zakochany przygotowało specjalny walentynkowy program. Planowane są debaty, konkurs z nagrodami oraz zwiedzanie ogrodu z przewodnikiem. Impreza jest organizowana już po raz czwarty.
Share
Jak kochają się zwierzęta? Gdańskie zoo pokaże to w Walentynki
Źródło: Facebook, Fot: Oficjalny profil Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Wybrzeże w Gdańsku
d26j9lz

- Walentynkowe spotkania w naszym zoo cieszą się dużym powodzeniem, dlatego z ogromną przyjemnością organizujemy je co roku. Jest to doskonała okazja do poznania ciekawostek z życia podopiecznych zoo - mówi Grażyna Naczyk z gdańskiego ogrodu zoologicznego.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Program przewiduje gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, konkurs "Zoo od kuchni", czyli przez żołądek do serca oraz debatę „"Czy lepiej karmić męża czy węża”. Nie zabraknie również elementów edukacyjnych. Pracownicy zoo opowiedzą o miłości u zwierząt. Chętni będą mogli dowiedzieć się, jak przebiegają tańce godowe i co decyduje o wyborze partnera u zwierząt, a także, którzy mieszkańcy zoo tworzą najtrwalsze „pary”.

Trudno w zoo nie mówić o miłości do zwierząt. Specjalnie dla najmłodszych gości przygotowano bliskie spotkania z najłagodniejszymi zwierzętami. Będzie można je pogłaskać lub podrapać. Dodatkową atrakcją będzie specjalna podróż "na kółkach" po gdańskim zoo z przewodnikiem.

Impreza walentynkowa odbędzie się w najbliższą sobotę od 11.00 do 14.00 w sali dydaktycznej gdańskiego zoo. Wstęp na wszystkie atrakcje zawiera się w cenie biletów.

d26j9lz

Podziel się opinią

Share
d26j9lz
d26j9lz
Więcej tematów