Trwa ładowanie...
d3jmjul

Jadwiga Staniszkis krytykuje Jakiego. Twierdzi, że ma "pajacowaty" sposób zachowania

- Tak dobry wynik Rafała Trzaskowskiego mnie nie zaskoczył - powiedziała Jadwiga Staniszkis. Zdaniem socjolog zachowanie Patryka Jakiego była dla wyborców "nie do przyjęcia".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jadwiga Staniszkis uważa,ze Rafał Trzaskowski jest "pełen powagi"
Jadwiga Staniszkis uważa,ze Rafał Trzaskowski jest "pełen powagi" (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d3jmjul

- Tak dobry wynik Rafała Trzaskowskiego mnie nie zaskoczył. Uważam, że Patryk Jaki jest nie do przyjęcia, a decyduje o tym jego "pajacowaty" sposób zachowania. Dlatego wykształcony i pełen powagi Trzaskowski przedstawiał się na tym tle bardzo dobrze - powiedziała w rozmowie z portalem interia.pl Jadwiga Staniszkis.

Socjolog uznała, że "wygrana Rafała Trzaskowskiego w pierwszej turze to prztyczek w pisowski nos". - Zwycięstwo Koalicji Obywatelskiej w Warszawie jest bardzo symboliczne. Dlatego nie sądzę, by cel PiS na wybory samorządowe został osiągnięty. Mimo, że Jarosław Kaczyński ogłosił sukces, uważam że to jest jednak klęska - stwierdziła Staniszkis.

d3jmjul

I zaznaczyła, że PiS" będzie się starał skompromitować Zdanowską, ale nie sądzi, by odważyli się na kroki prawne". - Przy tak dużym poparciu dla Zdanowskiej byłoby to bardzo ryzykowne - uważa Staniszkis. Prezydent Łodzi według wstępnych wyników uzyskała bardzo wysoki wynik, mimo ciążącego na niej wyroku grzywny.

Zdanowska nie wyśle Sasinowi butelki szampana. "Sam wie, co zrobił”

Źródło: interia.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3jmjul

Podziel się opinią

Share

d3jmjul

d3jmjul
Więcej tematów