Trwa ładowanie...
dw5psao

Jacek Kurski: pomysł z flagą PO był genialny

- Pomysł z flagą Platformy Obywatelskiej okazał się genialny. Miliony zwolenników PO zobaczyło, że człowiek, na którego mają głosować, wstydzi się ich loga. Moim zdaniem symbolicznie, w czwartek w TVN, prezydent wyprowadził sztandar PO. Wczoraj Polacy wyprowadzili samego Bronka – powiedział Jacek Kurski w Radiu ZET.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda i Bronisław Komorowski podczas debaty w wirtualnym studiu TVN
Andrzej Duda i Bronisław Komorowski podczas debaty w wirtualnym studiu TVN (PAP, Fot: Jacek Turczyk)
dw5psao

Odpowiedział mu Michał Kamiński z Platformy Obywatelskiej, który przyznał, że "spodziewał się takiego wyniku". – Gratuluję Andrzejowi Dudzie. Wygrał, przyjmujemy to na klatę. Jestem dumny z tego, że jestem w obozie politycznym, w którym, jak się przegrywa, to się nie mówi, że wybory zostały sfałszowane, tylko gratuluje rywalowi – mówił dyrektor Centrum Informacyjnego Rządu. – Szanujemy ten wybór. Szanuję nowego prezydenta, bo to jest również mój prezydent – dodał Kamiński.

Ocenił jednak, że zwycięstwo Dudzie przyniosła "lepsza kampania gorszego kandydata". - Rywal miał przede wszystkim lepszą kampanię, bo uważam w dalszym ciągu, że nie był lepszy. Głosowałem na Bronisław Komorowskiego, ale kampanię Andrzej Duda miał z całą pewnością lepszą – dodał Michał Kamiński.

dw5psao

Podziel się opinią

Share
dw5psao
dw5psao
Więcej tematów