Trwa ładowanie...
d1bwab5
d1bwab5
IAR

J. Kaczyński: nie będzie żadnych decyzji ws. E. Kruk

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński poinformował, że jego partia nie będzie podejmować żadnej decyzji w sprawie Elżbiety Kruk. Posłanka w czasie piątkowych porannych głosowań w Sejmie chwiała się na nogach i niewyraźnie mówiła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1bwab5

W opinii prezesa PiS, są sprawy poważniejsze, jak na przykład sprawa Krzysztofa Bondaryka. Jarosław Kaczyński powiedział, że w przypadku posłanki Kruk mieliśmy do czynienia z czymś, czego jeszcze do końca nie potrafi wyjaśnić, ale - jego zdaniem - był to drobny incydent.

Prezes przypomniał, ze niedawno w Sejmie przemawiał z mównicy poseł kompletnie pijany i media się tym nie interesowały. Jarosław Kaczyński powiedział, że jak media będą ciągnęły sprawę Elżbiety Kruk, to pokaże inne tego typu przypadki.

W piątek prezes PiS zapowiedział, że jeżeli potwierdzą się informacje dotyczące Elżbiety Kruk, jego klub wyciągnie wobec niej konsekwencje. Zasugerował jednak, że podejrzenia dziennikarzy nie muszą pokrywać się z prawdą. Według niego, posłanka Kruk mogła być "po prostu chora".

d1bwab5

Podziel się opinią

Share

d1bwab5

d1bwab5
Więcej tematów