Trwa ładowanie...
d20r0rh

Izrael bada wszelkie hipotezy przyczyn katastrofy Tu-154

Izraelskie ministerstwo transportu poinformowało, że bada wszelkie hipotezy przyczyn katastrofy rosyjskiego samolotu, który w czasie lotu z Tel Awiwu do Nowosybirska wpadł do Morza Czarnego.

d20r0rh
d20r0rh

To mógł być wypadek albo sabotaż, to mogło być wszystko. Nie wykluczamy żadnej możliwości - powiedział rzecznik ministerstwa. Jeszcze nic nie wiemy. Sprawdzamy wszystkie szczegóły. Czynimy to wraz z władzami rosyjskimi i izraelskimi - dodał.

Wydobyto już dwa ciała ofiar katastrofy rosyjskiego samolotu - podało rosyjskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych. Po powierzchni morza pływają szczątki samolotu - poinformował przedstawiciel kaukaskiego oddziału ministerstwa, Iwan Teterin.

Dyrektor generalny linii lotniczych "Sibir" Władisław Fiłajew zdementował informację o tym, że lecący z Izraela Tu-154, który wpadł do Morza Czarnego, lądował po drodze w Bułgarii.

Prezydent Władimir Putin powiedział z kolei, że wyjaśniając przyczyny katastrofy nad Morzem Czarnym, nie można wykluczyć wersji zamachu terrorystycznego.

Tymczasem przy Federalnej Służbie Bezpieczeństwa stworzono specjalny sztab do zbadania przyczyn katastrofy. Nawiązał on już współpracę z MSZ i ministerstwem ds. sytuacji nadzwyczajnych Rosji oraz partnerami zagranicznymi, zainteresowanymi ta sprawą. (ej)

d20r0rh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20r0rh
Więcej tematów