Trwa ładowanie...

Internauta oskarża Dudę o "zdradę" programu PiS. Prezydent odpowiedział

Atmosfera przed spotkaniem prezydenta z prezesem PiS jest naprawdę gorąca. W sieci pojawiło się dużo krytycznych komentarzy pod adresem Andrzeja Dudy. Ten postanowił zabrać głos w jednej z dyskusji, w której zarzucono mu zdradę programu Prawa i Sprawiedliwości.
Share
Prezydent odpowiedział na hejt
Prezydent odpowiedział na hejtŹródło: flickr.com
d421b1a

Użytkownik "smok05" zamieścił w Twitterze wpis, w którym stwierdza, że prezes Jarosław Kaczyński nie powinien tracić czasu na spotkanie z Andrzejem Dudą. "On to wykorzystuje do poniewierania panem i wyborcami" - stwierdził.

Dołączyli do niego inni, którzy sugerowali, że prezydent "chce wojny z prezesem".

Użytkownik "HonoriOjczyzna" poszedł jeszcze dalej i napisał: "Zdrada Polski, zdrada prezydenta Lecha Kaczyńskiego, prezesa Jarosława Kaczyńskiego, programu? Smutne to".

d421b1a

Na ten wpis zareagował sam prezydent, który stwierdził, że to "merytoryczna uwaga". Następnie w żartobliwym tonie polecił użytkownikowi przeczytać program Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz też: Spotkanie Duda - Kaczyński. Zapytaliśmy Polaków kto według nich postawi na swoim

Prezydent w sieci

To nie pierwszy przypadek, kiedy prezydent Andrzej Duda komunikuje się z internautami za pomocą Twittera. Przed kilkoma tygodniami po prezydenckich wetach ustaw reformujących sądownictwo Andrzej Duda tłumaczył internautce swoją decyzję. Podkreślał, że "pomyślał o ludziach skrzywdzonych w sądach".

Spotkanie z prezesem PiS

Spotkanie Andrzeja Dudy z prezesem Jarosławem Kaczyński odbędzie się o godz. 17 w Belwederze. Tematem będą poprawki PiS do prezydenckich projektów ustaw o sądach.

Duda w lipcu zawetował dwie ustawy reformujące sądy i przedstawił swoje propozycje. PiS miało do nich poprawki. Nie wszystkim jednak decyzja o wetach przypadła do gustu. Prezydent podpadł m.in. Wojciechowi Cejrowskiemu. - Mam już podejrzenia, że Duda albo durny, albo nasłany, albo resortowe dziecko – stwierdził podróżnik.

d421b1a

Podziel się opinią

Share
d421b1a
d421b1a
Więcej tematów