Trwa ładowanie...
degi4zc

Wojciech Cejrowski atakuje Andrzeja Dudę. "Durny albo resortowe dziecko"

Kontrowersyjny publicysta Wojciech Cejrowski zaatakował prezydenta. Dziennikarzowi nie podoba się to, że Andrzej Duda uniezależnia się od PiS. - Mam już podejrzenia, że Duda albo durny, albo nasłany, albo resortowe dziecko – stwierdził.
Share
Wojciech Cejrowski zaatakował prezydenta
Wojciech Cejrowski zaatakował prezydentaŹródło: PAP, Fot: Marcin Bielecki
degi4zc

Decyzja prezydenta Dudy o zawetowaniu ustaw dotyczących reformy sądownictwa autorstwa PiS wywołała duże oburzenie na prawicy. Wojciech Cejrowski poszedł o krok dalej i bezpardonowo zaatakował głowę państwa. - W kampanii wyborczej startował z PiS, a obecnie się dystansuje od tej partii, czyli oszukał swoich wyborców. Oni głosowali na gościa, który razem z PiS będzie współpracował, więc nie podoba mi się, że on się dystansuje i jest bardziej z Kukizem, bo co innego mi obiecywał – mówił Wojciech Cejrowski w Radiu Wnet. - Mam już podejrzenia, że Duda albo durny, albo nasłany, albo resortowe dziecko - stwierdził.

Pisarz i podróżnik ostro skrytykował też sędziów. - Tych dziadów czerwonych, którzy z dziada pradziada przekazują sobie pewne wartości trzeba wszystkich wyrzucić. Sędzia rozsądza pewne spory i działa na pograniczu prawa i moralności. Na tym sądy polegają i jeżeli ktoś nie ma żadnego korzenia moralnego tylko jest komuchem, jego dziadek był UB-ekiem, a jego pradziadek z Rosji przyjechał z generałami sowieckimi z KGB, to jak on ma wydawać moralne wyroki jak sam jest moralnie nieprawidłowy – mówił Cejrowski.

Wcześniej Cejrowskiemu zdarzało się krytykować głowę państwa, ale nie w tak ostry sposób. Podróżnik ma swoją audycję w Polskim Radiu oraz jest częstym gościem programów publicystycznych TVP. Niedawno zasłynął wypowiedzią, że Szczecin należy oddać Niemcom, ponieważ to niemieckie miasto.

degi4zc

Cejrowski chciałby oddać Niemcom Szczecin. Zobacz dlaczego:

degi4zc

Podziel się opinią

Share
degi4zc
degi4zc
Więcej tematów