Trwa ładowanie...

Internauci wściekli. Polski coach nabrał wszystkich na spotkanie z "podróbką" amerykańskiej gwiazdy

Łukasz Jakóbiak, twórca popularnego kanału na youtube 20m2 Łukasza podbił polską sieć zdjęciem z Ellen DeGeneres, gwiazdą amerykańskiej telewizji. Polski internet zawrzał na wieść o występie polskiego celebryty w jednym z najpopularniejszych talk show w USA. Tyle, że do spotkania z Ellen... wcale nie doszło.

Share
Internauci wściekli. Polski coach nabrał wszystkich na spotkanie z "podróbką" amerykańskiej gwiazdy
Źródło: youtube.com
d4dynwl

Łukasz Jakóbiak buduje wizerunek self-made mana, który wszystko zawdzięcza własnemu uporowi i zrealizuje każde marzenie, jeśli tylko poświęci na to odpowiednio dużo czasu. Tak stworzył program 20m2 Łukasza, przyjmując celebrytów we własnej kawalerce. Tak też udało mu się wywalczyć selfie z Lady Gagą.

Kiedy podzielił się zdjęciem z planu popularnego talk show u Ellen DeGeneres nikt nie dziwił się, że Jakóbiak dopiął swego. Internauci gratulowali mu bezprecedensowego - dla celebryty z polski - sukcesu. Teraz okazuje się jednak, że to wszystko "ściema". A internet wrze.

"Wydaje mi się to psychiczne", "PSYCHOPATA JPRDL" (skrótu nie będę rozwijał) a nawet "wstydzę się za Polskę". To niektóre z komentarzy pod filmem wyjaśniającym, że cała heca to tylko motywacyjny trick Jakóbiaka (który jest także coachem).

d4dynwl

Prezenter na facebooku wytłumaczył, że poszukiwania polskiej Ellen zajęły mu rok, zbudowanie studia - 3 tygodnie, a cały projekt - 3 lata. Dlaczego poświęcił tyle czasu na spotkanie z fałszywą Ellen? Żeby spotkać tę prawdziwą.

W rozmowie z NaTemat Jakóbiak tłumaczy, że najważniejsza w zdobywaniu celu jest "wizualizacja". Czyli metoda polegająca na wyobrażaniu sobie upragnionego celu i siebie samego, gdy się już ten cel osiągnie.

d4dynwl

Podziel się opinią

Share
d4dynwl
d4dynwl
Więcej tematów