ycipk-45r2i2

Inowrocław. 66-latek udawał kuracjusza i okradał gości

W Inowrocławiu 66-letni złodziej z Torunia udawał jednego z kuracjuszy. Zagadywał gości sanatorium, a później ich okradał. Usłyszał już 16 zarzutów. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
66-latek udawał kuracjusza i okradał gości sanatorium
66-latek udawał kuracjusza i okradał gości sanatorium (PAP)
ycipk-45r2i2

Mężczyzna odciągał uwagę kuracjuszy rozmową, by niepostrzeżenie wyjąć z ich kieszeni klucze do pokoju. Później zakradał się do lokum gości sanatorium i okradał z pieniędzy, kart bankomatowych oraz dokumentów. Zdarzało się, że 66-latek przy kartach znajdywał numery PIN, wtedy również "wyczyszczał" konta bankowe kuracjuszy.

Okazało się, że 66-latek już wcześniej był poszukiwany listem gończym za inne kryminalne sprawy, których dokonał na terenie całego kraju. Gdy został schwytany, trafił do więzienia w Toruniu, gdzie odbywa zaległy wyrok.

ycipk-45r2i2

W sądzie został złożony kolejny dla mężczyzny akt oskarżenia. Tym razem w sprawie przestępstw z Inowrocławia. 66-latek usłyszał 16 zarzutów kradzieży i kradzieży z włamaniem do inowrocławskiego sanatorium. Za przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia. Do czasu rozprawy sądowej torunianin będzie czekać w zakładzie karnym.

Źródło: KPP Inowrocław

Zobacz także: Nad Bałtykiem słońce, a na plażach parawany

ycipk-45r2i2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-45r2i2

ycipk-45r2i2
ycipk-45r2i2