Trwa ładowanie...

Indie: 36-latka gwałciła i molestowała 9-letniego chłopca. Jest jego ciocią. Była skłócona z rodziną małoletniego

Policja w Indiach zatrzymała 36-letnią kobietę podejrzaną o gwałt na 9-letnim chłopcu. Obecnie prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. Kontrowersyjności tutaj dodaje fakt, że ofiara i sprawczyni są spokrewnieni – kobieta jest ciocią małoletniego.

Share
Indie: 36-latka gwałciła i molestowała 9-letniego chłopca. Jest jego ciocią. Była skłócona z rodziną małoletniego
Źródło: 123RF
d1oeobs

Indie: Kobieta gwałciła kilkuletniego chłopca. Jest jego ciocią

Do gwałtu i molestowania doszło w mieście Chelari niedaleko Malappuram w zachodnich Indiach. Zdarzenia wyszły na jaw podczas profilaktycznych badań chłopca. Powiedział lekarzowi, że od blisko roku jest molestowany przez swoją ciocię. Ten postanowił powiadomić niezwłocznie policję, która zatrzymała sprawczynię.

- Badania potwierdziły, że 9-latek był wykorzystywany seksualnie przez kobietę. Obecnie stan psychiczny chłopca nie jest najlepszy – powiedział Anwar Karakkadan z organizacji Childline.

d1oeobs

Podczas śledztwa policjanci z Indii ustalili, że rodzice chłopca i jego ciocia byli ze sobą skłóceni. Sprawdzają jeszcze, czy konflikt miał wpływ na tak późne zgłoszenie przestępstwa.

36-letnia kobieta ma zostać przesłuchana w najbliższych dniach.

Kilka tygodni temu w mieście Kalady w prowincji Kerala w Indiach doszło do podobnego incydentu – starsza kobieta zgwałciła kilkuletniego chłopca chorego na raka.

Indie: Zaostrzenie kar za gwałty

Gwałt jest jednym z najczęściej popełnianych przestępstw w Indiach. Od 2012 po zbiorowym gwałcie na studentce w autobusie w Delhi rząd Indii zaostrzył kary — osobie dorosłej za gwałt grozi nawet 20 lat pozbawienia wolności. Od 2018 roku po brutalnym gwałcie na ośmiolatce rząd wprowadził karę śmierci za gwałt na dziecku poniżej 12. roku życia.

d1oeobs

Podziel się opinią

Share
d1oeobs
d1oeobs
Więcej tematów