Trwa ładowanie...
d49godi

Hustler powraca na polski rynek

Po ponad 2-letniej przerwie we wtorek ma się
pojawić ponownie w kioskach pierwszy numer polskiej wersji
amerykańskiego pisma erotycznego Larry`ego Flynta Hustler.

Share
d49godi

Hustler ukazywał się już na polskim rynku od lutego 1999 do marca 2000 roku. Zniknął w wyniku konfliktu między współwydawcami: Wydawnictwem Sławomira Grotmirskiego i Novex. Jego pojawienie się wywołało dużo protestów. Chodziło głównie o reklamujące go plakaty, które przez część opinii publicznej zostały uznane za nieobyczajne lub wręcz pornograficzne. Głośno było też o podrzuceniu egzemplarzy pisma do skrzynek posłów.

Teraz wydawcą magazynu jest spółka grecka Geronia Poland będąca częścią międzynarodowego konsorcjum wydającego Hustlera w Europie południowej i wschodniej. I tym razem wydaniu pisma ma towarzyszyć "mocno kontrowersyjna" akcja promocyjna.

Znowu będą mocne plakaty. I liczymy, że Liga Polskich Rodzin nam pomoże w promocji - powiedział Tomasz Borowiecki, redaktor naczelny pisma.

d49godi

Sama formuła Hustlera ma być ostrzejsza niż poprzednia polska wersja. Zdjęcia będą mocniejsze. Ostro będziemy też cieli polityczny i gospodarczy establishment, jeżeli będzie robił głupoty - zapowiedział Borowiecki.

W "Hustlerze" mają być zamieszczane przede wszystkim teksty polskich dziennikarzy. Zgodnie z koncepcją pisma mają one dotyczyć "seksu, polityki i protestu". Pismo chce walczyć z hipokryzją obyczajową i "szerzyć wiedzę erotyczną". Ma nie zabraknąć artykułów dla kobiet.

Amerykański Hustler wydawany jest od 1972 roku.(iza)

d49godi

Podziel się opinią

Share
d49godi
d49godi
Więcej tematów