Trwa ładowanie...
d1o34vr

Huckabee: z prezydenturą Trumpa trzeba się wreszcie pogodzić

- To już prawie wiosna. Nadszedł czas by śnieg stopniał a część społeczeństwa pogodziła się z faktem, że prezydentem USA jest Donald Trump - powiedział Mike Huckabee, były gubernator stanu Arkansas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Huckabee: z prezydenturą Trumpa trzeba się wreszcie pogodzić
(Wikimedia, Fot: Gage Skidmore)
d1o34vr

Mike Huckabee był gościem programu "Fox & Friends" emitowanego dla stacji Fox News. Na początku wywiadu skomentował powrót do życia publicznego Hillary Clinton. Fotografowana wcześniej jedynie podczas pieszych leśnych wędrówek wyznała w Poconos (w stanie Pensylwania), że "jest gotowa wyjść z lasu”.

- Doceniam jej poczucie humoru. W przemowie Clinton do zebranych w Poconos nie dostrzegłem wreszcie złości czy goryczy – skomentował Huckabee. - To było dużo lepsze wystąpienie niż te, za które zarabiała po 250 tys. dolarów – dodał były gubernator stanu Arkansas i pastor kościoła chrześcijan baptystów.

Zapytany o prezydenturę Donalda Trumpa stwierdził, że "nie musimy go lubić, ale musimy zaakceptować to, że jest prezydentem". - Już za późno na przeciwstawianie się. Robimy tak, co cztery lata. To już prawie wiosna. Nadszedł czas by śnieg stopniał a część społeczeństwa pogodziła się z faktem, że prezydentem USA jest Donald Trump – powiedział Huckabee.

Mike Huckabee rywalizował z Trumpem o nominację partii republikańskiej podczas zeszłorocznych wyborów. Po zwycięstwie Trumpa był przymierzany do objęcia stanowiska ambasadora Stanów Zjednoczonych w Izraelu. Huckabee odrzucił tę ofertę i najprawdopodobniej w 2018 roku będzie walczył o stanowisko gubernatora stanu Floryda (gdzie obecnie mieszka).

d1o34vr

Podziel się opinią

Share
d1o34vr
d1o34vr