Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na wtorek 29 stycznia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na wtorek 29 stycznia 2019. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na wtorek 29 stycznia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d3i7vt3

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Nie snuj wielkich planów. Na horyzoncie pojawią się nieprzewidziane sytuacje losowe, które i tak Ci je pokrzyżują. Wbrew pozorom taki obrót spraw może wyjść Ci na dobre. Nie rezygnuj ze spontanicznych spotkań. Czasem decyzje podjęte pod wpływem chwili mogą w perspektywie czasu mieć kluczowe znaczenie, a los zaczyna Ci sprzyjać w sprawach miłosnych.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Zdałeś sobie sprawę z własnego błędu. Choć od sytuacji, która go dotyczy, minęło trochę czasu, dopiero teraz zaczynasz rozumieć swoją winę. Zamiast ją rozpamiętywać, wyciągnij wnioski i skup się na przyszłych wydarzeniach. W swoich czynach bądź bardziej stanowczy i broń swojego zdania. Najważniejsze, byś po raz drugi nie pozwolił wejść sobie na głowę.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) To szczęśliwy dzień dla wszystkich baranów. Dziś czynności, które zwykle sprawiają Ci trudność, wykonasz z wyjątkową łatwością. To dobry moment na podejmowanie nowych wyzwań. Staraj się wykorzystać dobrą passę i aktywnie spędzić dzień. Uważaj jednak na kontakty z lwami. Ostatnio są wyjątkowo nerwowe, a pod wpływem przypadkowego impulsu mogą wyładować się na przypadkowej osobie.

d3i7vt3

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Ostatnio żyjesz na bardzo wysokich obrotach i ledwie znajdujesz czas na chwilę wytchnienia. Chwytanie się zbyt wielu rzeczy na raz w konsekwencji nie będzie miało dobrych rezultatów. W konsultacji z bliską osobą ułóż sobie plan działania według Twojej listy priorytetów. Cel, do którego dążysz, nie jest łatwy, ale możliwy do osiągnięcia. Ustaw go na pierwszym planie, ale w wolniejszych chwilach nie wyszukuj sobie dodatkowych zajęć. Twój umysł musi mieć czas na wypoczynek, by następnie podołać trudnościom.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Zastanów się, czy w pędzie za marzeniami nie bywasz samolubny. Nie ma niczego złego w tym, że chcesz je spełniać, dopóki Twoje działanie nie zacznie przeszkadzać bliskim. Rozwijaj swoje zainteresowania, ale nie nakłaniaj innych, żeby je podzielali. Zamiast tego otwórz się na problemy najbliższych i spróbuj ich wysłuchać. Bliska osoba boryka się z pewną ciężką sytuacją, choć zawzięcie próbuje to ukryć. Będąc skupiony na sobie, nie zauważysz istotnych szczegółów.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Los sprzyja Ci w sprawach zawodowych. Pojawi się szansa na rozwój umiejętności, które okażą się przydatne w pracy. Zachowaj czujność. Przełożony doceni Twoje wysiłki i jeżeli wykażesz się refleksem, masz szansę awansować na nowe stanowisko. Spytany o opinię na temat stanowiska, nie bój się mówić tego, co myślisz. Szczerość przemówi na Twoją korzyść.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Nie obwiniaj się za coś, co nie jest Twoją winą. Przypadkowo zostałeś wplątany w pewną losową sytuację. Na szczęście masz jeszcze czas, żeby uniknąć konfliktu. To odpowiedni moment, żeby pomyśleć o urlopie i zrobić sobie przerwę od szarej codzienności. Zmiana otoczenia poprawi Twoje samopoczucie. Odnów znajomość z osobami, z którymi od dawna nie byłeś w kontakcie. Inne towarzystwo w zaistniałej sytuacji również wyjdzie Ci na plus.

d3i7vt3

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) W dzisiejszych czasach skromność potrafi być na wagę złota, ale zastanów się, czy odrobinę nie przesadzasz. Masz dużą wiedzę, doświadczenie i kompetencje, a jednak coś blokuje Cię przed wyjściem przed szereg. To odpowiedni moment, żeby się przełamać. Nie pozwól, aby psychiczna blokada zniszczyła pokładane w zawodzie nadzieje.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Dzień zacznie się nerwowo. Zachowanie pewnej osoby wyjątkowo Cię zdenerwuje, ale spróbuj zachować zimną krew. Otwarty konflikt mógłby podzielić waszych znajomych, czego bardzo byś żałował. Rozwiązaniem sytuacji będzie szczera rozmowa. Dobrą wiadomość usłyszysz natomiast w godzinach wieczornych. Dotyczy kogoś, kto nie jest Ci obojętny.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Ostatnio wszystkim skorpionom towarzyszy nostalgiczny nastrój. Pewna sytuacja przypomniała Ci dawne wydarzenia, o których nie przestajesz myśleć. Każdy czasem potrzebuje chwili dla siebie, ale to nie jest wystarczający powód, aby izolować się i zamykać w czterech ścianach. Jeżeli spokoju nie daje Ci wspomnienie pewnej osoby, zdobądź się na odwagę i odezwij się pierwszy. Natomiast jeśli sądzisz, że Wasza dyskusja nie przyniesie dobrego rezultatu, zmień postępowanie. Czasem dobrze jest się przełamać i otworzyć na nowych ludzi. Choć nie zdajesz sobie z tego sprawy, podświadomie odpychasz wartościowe znajomości.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Odkryjesz w sobie zdolności przywódcze. Gdy nadarzy się okazja do prac zespołowych, nie bój się stanąć na czele lidera. Szybko odkryjesz, jak dużym zaufaniem darzy Cię grupa. Będziesz mógł zaprezentować się z przedsiębiorczej strony. Obmyślona strategia sprawi, że zyskasz w oczach zarówno przełożonego, jak i współpracowników. Przełom nastąpi również w sprawach sercowych. Zwrócisz uwagę na kogoś z najbliższego otoczenia, kto jeszcze niedawno znajdował się poza kręgiem Twoich zainteresowań.

d3i7vt3

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Bliska osoba powierzyła Ci pewne zadanie. Choć nie zdajesz sobie z tego sprawy, w jej mniemaniu jest zdecydowanie ważniejsze niż możesz przypuszczać. Jesteś jej winien przysługę, dlatego postaraj się sprostać oczekiwaniom. Jeżeli podołasz, zyskasz zdecydowanie więcej niż dozgonną wdzięczność. To nie jest odpowiedni moment na dalekie, spontaniczne wyjazdy i wybieganie planami w przyszłosć. Skup się na aktualnych wydarzeniach, są tego warte.

d3i7vt3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3i7vt3
Więcej tematów