Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 8 grudnia

Horoskop dzienny na sobotę 8 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na sobotę 8 grudnia
Źródło: iStock.com
djme23r

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Dobrze, że masz swoje zasady, ale czasem warto otworzyć się również na sugestie innych. Słuchając wielu opinii zyskasz sporo wiedzy. Nie okazuj pogardy ludziom, którzy są ukierunkowani w inny sposób. Otwartość będzie bardzo ceniona w Twojej pracy. Postępuj ostrożnie i naucz się słuchać, a zdobędziesz uznanie wpływowych osób.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Uważaj, ostatnio jesteś podatny na przeziębienia i wyjątkowo osłabiony. Nie zmuszaj się do nadprogramowej pracy. Zrezygnuj również z dalszych wyjazdów oraz czasu spędzonego na powietrzu. Los przyniesie mroźne dni i napiętą sytuację w pracy. Ukojenie przyniesie relaks w domowym zaciszu.

djme23r

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) Zależy Ci na uznaniu pewnej osoby i chciałbyś jej zaimponować. Twoje intencje są zrozumiałe, ale pamiętaj, żeby w takim działaniu zachować zdrowy rozsądek. Nie rezygnuj z istotnych dla siebie spraw pod wpływem sugestii innych. Nie musisz wkupywać się w cudze łaski. Masz niebanalny charakter i wartościowa osoba polubi Cię takim, jakim jesteś.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Czeka Cię pracowity dzień pełen wyzwań. Usłyszysz propozycję, którą nie będziesz zainteresowany, ale osoba, która ją złoży okaże się bardzo natarczywa. Musisz wykazać się asertywnością. Sam najlepiej wiesz, jaka droga jest dla Ciebie najlepsza. Rozwiązując problemy zamiast testować nowe metody, kieruj się własnym doświadczeniem.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Nie idź tam, gdzie czujesz się niechciany. Chciałbyś dołączyć do pewnego towarzystwa, ale masz wrażenie, że niektóre osoby patrzą na Ciebie z góry. To znak, że nie warto uparcie brnąć w tę znajomość. Zamiast tego otwórz się na innych ludzi. Masz wokół siebie wiele wartościowych, ale nieśmiałych osób. Zyskują przy bliższym poznaniu i są dobrym materiałem na przyjaciół.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) To Twój dzień. Dziś wszystkim rakom dopisuje wyjątkowe szczęście. Nie bój się podjąć ryzyka, w Twoim przypadku będzie opłacalne. To również stosowny moment na większe wydatki i inwestycje. Nie pożałujesz dokonanych wyborów. Uważaj jednak, by nie polegać za mocno na radach innych. To właśnie Twoja intuicja podsunie najlepsze rozwiązania.

djme23r

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Pewna bliska osoba bardzo Cię uraziła. Wiedz, że nie zrobiła tego umyślnie i nie jest świadoma faktu, że jej słowa były dla Ciebie aż tak bolesne. Żywienie urazy w skrytości, w niczym nie pomoże. Najbardziej sensownym rozwiązaniem zaistniałej sytuacji będzie szczera rozmowa. Jeżeli tej osobie naprawdę na Tobie zależy, z pewnością wysłucha, co masz do powiedzenia.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Nie odkładaj ważnych spraw na później, bo niedługo los przyniesie Ci jeszcze więcej obowiązków. Pod ich nadmiarem może być Ci ciężko znaleźć choć chwilkę na spotkania towarzyskie, a przecież wiesz, że mają dla Ciebie duże znaczenie. Szczególnie ze względu na fakt, że w Twoim otoczeniu pojawia się osoba, do której zaczynasz czuć coś więcej.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Jeżeli zbyt łatwo będziesz wybaczać ludziom winy i ulegać ich opinii, prędzej czy później przestaną liczyć się z Twoim zdaniem. Nie możesz doprowadzić do takiej sytuacji, bo będzie ona dla Ciebie bardzo krzywdząca. Szczególnie, że dużo robisz dla innych i jesteś skłonny do poświęceń. Im szybciej nauczysz się głośno mówić to, co naprawdę myślisz, tym skuteczniej uda Ci się pozbyć problemu.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11)Ostatnio wszystkie skorpiony są prawdziwymi duszami towarzystwa, które przyciągają do siebie ludzi. Musisz być ostrożny. Wśród osób zainteresowanych Twoim towarzystwem znajdują się również osoby toksyczne, z którymi znajomość nie przyniesie zbyt wiele dobrego. Nie ma niczego złego w nawiązywaniu nowych przyjaźni, ale rób to ostrożnie, bo możesz się sparzyć.

djme23r

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Nie wykonuj pracy za innych, ponieważ nie doceniają, ile dla nich robisz i wkrótce mogą zacząć Cię wykorzystywać. To dobry moment, żeby wykazać się w sprawach zawodowych. Działaj jednak w pojedynkę. Twój upór, wiedza i kompetencje są wystarczające, żeby zyskać sukces. Nie pozwól, żeby ktoś zawrócił Cię z dobrej ścieżki.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) To dobry czas na spotkania z rodziną, która ostatnio czuje się zaniedbywana. Zrezygnuj z nieobowiązkowych zajęć i luźnych wyjść ze znajomymi na rzecz częstszych spotkań z najbliższymi. Szybko zorientujesz się, że bliska osoba boryka się z poważnym problemem. Jeżeli szybko zareagujesz, zdecydowanie łatwiej będzie jej się w nim uporać.

djme23r

Podziel się opinią

Share
djme23r
djme23r
Więcej tematów