Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 21 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na sobotę 21 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.

Horoskop dzienny na sobotę 21 września 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
dhkzanr
dhkzanr

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Nie wszystko złoto, co się świeci. Wkrótce ktoś złoży ci pewną ofertę. Chociaż na pierwszy rzut oka wyda się atrakcyjna, jest w niej pewien haczyk. Horoskop zaleca wodnikom szczególną ostrożność. Dokładnie czytaj każdy dokument przed podpisaniem i zwracaj uwagę na treści napisane małym drukiem. Nawet najdrobniejsze potknięcie może przemówić na twoją niekorzyść. W razie wątpliwości konsultuj ważne sprawy z członkami rodziny. Podpowiedzą dobre rozwiązania.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Horoskop dzienny przypomina, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zdarzyło ci się pewno potknięcie, jednak każdy ma prawo do błędu. Jedna pomyłka nie pociągnie za sobą lawiny kolejnych, dlatego nie słuchaj zawistnych ludzi, którzy będą próbować ci dogryźć. Wyciągnij wnioski z zaistniałej sytuacji i nie trać wiary w siebie. Okres pełen zmagań wreszcie się kończy. Powoli wkraczasz w szczęśliwszy etap.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Dzisiaj barany będą wyjątkowo ospałe i pozbawione chęci do działania. Już od rana poczujesz wyraźny spadek energii, ale wiedz, że taki stan rzeczy nie jest niczym dziwnym. Zmęczony pracą organizm upomina się o swoje, a ty powinieneś mu pozwolić na regenerację. To nie jest dobry moment na wyszukiwanie sobie kolejnych obowiązków ani planowanie dalekich wyjazdów. Pozwól sobie na odpoczynek w domowym zaciszu. Chwile błogiego lenistwa korzystnie wpłyną na twoje samopoczucie. Człowiek nie żyje tylko pracą i spotkaniami ze znajomymi. Każdy potrzebuje czasu dla siebie.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Według horoskopu stale popełniasz te same błędy. Byki są typem tradycjonalistów, ale trzymając się dawnych przyzwyczajeń, nie zdołasz w pełni rozwinąć skrzydeł. Chociaż dotychczasowe metody działania zarówno w przypadku radzenia sobie z obowiązkami domowymi, jak i i sprawami zawodowymi były dobre, decydując się na inne taktyki, możesz zaoszczędzić dużo czasu. Bądź otwarty na rady innych. To dobry moment do samorozwoju na wielu płaszczyznach. Dużo tracisz ,usilnie trzymając się swoich zasad.

dhkzanr

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Horoskop upomina, że bliźnięta są ostatnio chorowite i podatne na przeziębienia. Chociaż masz na głowie dużo obowiązków, nie powinieneś lekceważyć swojego samopoczucia. Ubieraj się stosownie do pogody, jedz regularnie i dobrze się wysypiaj. Wolną chwilę warto również przeznaczyć na wykonanie profilaktycznych badań. Pamiętaj, że zawsze lepiej zapobiegać, niż leczyć. Przed tobą wydarzenie, na które długo czekałeś. Nie pozwól, by choroba pokrzyżowała twoje plany.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Raki są bardzo pamiętliwe i chociaż cecha ta bywa przydatna, możesz mieć negatywny wpływ na twoje życie towarzyskie. Pewien znajomy popełnił błąd i bardzo tego żałuje. Wypominając mu lekkomyślność, tylko pogarszasz jego samopoczucie. Chociaż sam odczułeś skutki jego błędów wiedz, że szczerze ich żałuje. Obrażając się, pogorszysz swoje relacje z wartościową osobą, dla której nie jesteś obojętny. Okaż większą cierpliwość i bądź życzliwy dla innych, a oni odpłacą ci tym samym.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Nie możesz wymagać od osób trzecich, aby dopasowały do ciebie wszystkie swoje plany. Ostatnio osiągnąłeś pewien sukces, a po napiętym okresie twoje życie wreszcie się ustabilizowało. Masz prawo być z siebie dumnym, ale na dłuższą metę zbytnia pewność siebie wcale nie popłaca. We wszystkim należy zachować umiar, a jeżeli będziesz patrzył na innych z góry, szybko stracisz sympatię znajomych. Horoskop zaleca pokorę. Dziel się swoją wiedzą z osobami słabszymi, a zyskasz cennych sprzymierzeńców.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Za pannami ciągnie się kilka niedokończonych spraw. Według horoskopu mobilizacja do działania stanowi teraz dla ciebie prawdziwe wyzwanie, ale wiedz, że wciąż nie jest za późno na zmianę podejścia. Zostawianie ważnych spraw na ostatnią chwilę zakłóca twój rytm i utrudnia organizację kolejnych dni. Jeżeli nie zmienisz postępowania, utrudnisz sobie nie tylko życie zawodowe, ale również prywatne. Im szybciej ograniczysz błahe rozrywki i skupisz się na tym, co ważne, tym łatwiej będzie ci zapanować nad swoim życiem. Unikaj kontaktu z nieodpowiedzialnymi ludźmi i bądź asertywny, gdy będą próbować na siłę wyciągnąć cię z domu.

dhkzanr

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Horoskop dostrzega, że czekasz na odpowiedź w pewnej ważnej sprawie. Nie możesz sobie niczego zarzucić. Byłeś precyzyjny i pamiętałeś o wszystkich drobiazgach, dlatego powinieneś zostawić sytuację w rękach losu. Zamiast w napięciu oczekiwać na wynik swoich działań, spróbuj się zrelaksować. Dobrze ci zrobi spotkanie ze znajomymi, dla których ostatnio nie miałeś zbyt wiele czasu. Przejmij inicjatywę i zaproś ich do siebie. Idealnie sprawdzisz się w roli gospodarza, a przy tym nabierzesz dystansu.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Czujesz w powietrzu oddech zbliżającej się wielkimi krokami jesieni i ogarniają cię ponure myśli. Niepotrzebnie poddajesz wątpliwości swój plan działania. Nie obwiniaj się również za niewykorzystany potencjał letnich dni. Twój pesymizm jest przesadzony, a co gorsza, udziela się innym. Jeżeli nadal będziesz postrzegać wszystko w czarnych barwach, zrazisz do siebie ludzi. Zwróć uwagę, jak dużo osiągnąłeś i przemysł, czy nie oczekujesz od siebie zbyt wiele. Los przygotował dla ciebie wyjątkową szansę, ale zajęty narzekaniem możesz jej nawet nie dostrzec.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Horoskop miłosny przeczuwa, że gubisz się we własnych myślach i uczuciach, co w twojej sytuacji to zrozumiałe. Ostatnio dużo się wydarzyło, a zaskakujące zwroty wydarzeń namieszały Ci w głowie. Zrezygnuj z układania dokładnych planów działania. Najlepiej będzie, jeżeli pozostawisz sprawę losowi i będziesz w spokoju czekać na dalszy rozwój sytuacji. Pamiętaj, żeby pod żadnym pozorem nie robić niczego wbrew sobie. Wykaż się cierpliwością i asertywnością.

dhkzanr

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Konflikt wisi powietrzu. Zgodnie z horoskopem dziennym dla koziorożców, dwie bliskie osoby nie dogadają się w pewnej kwestii. Pamiętaj, żeby nie stawać po żadnej ze stron, gdyż pociągnie to za sobą szereg nieprzyjemnych konsekwencji. Nie daj się zmusić do deklaracji. Masz swoje problemy i wciąganie w cudze sprawy może je tylko pogłębić. Prawdziwi przyjaciele zrozumieją twoją postawę. Nie wnikaj i nie doradzaj, żeby nikt nie obwinił cię później za bycie stronniczym.

dhkzanr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhkzanr
Więcej tematów