Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 10 grudnia

Horoskop dzienny na poniedziałek 10 grudnia. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 10 grudnia
Źródło: iStock.com
d1ru63d

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Odkryjesz w sobie głęboko skrywane pokłady kreatywności. Czynności, które wcześniej sprawiały Ci dużą trudność, wreszcie wykonasz z wyjątkową łatwością. Nieszablonowym podejściem do pewnych spraw zaimponujesz wysoce postawionej osobie. Pamiętaj, że najlepiej jest łączyć przyjemne z pożytecznym, a Tobie niedługo może się to udać.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02–20.03) Nie zapominaj o złożonych obietnicach. W Twoim otoczeniu znajdują się osoby, które bardzo na Ciebie liczą. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wiele osób możesz uszczęśliwić poprzez mały gest. Ostatnio ktoś pomógł Ci w pewnej znaczącej kwestii. Postaraj się jak najszybciej mu odwdzięczyć. Twoje uczciwe podejście zostanie nagrodzone i będziesz miał szansę zyskać nowego przyjaciela.

d1ru63d

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03–19.04) Zamiast iść w zaparte, przyznaj się do błędu. Nikt nie jest idealny i wszyscy mamy prawo do różnego rodzaju pomyłek. Pamiętaj, że masz wokół siebie zaufanych ludzi, którzy nie będą stale wypominać Ci jednego, głupiego błędu. Sytuacja, może wyglądać inaczej, gdy posuniesz się do kłamstwa. Zamiast nieustannie odwlekać rozwiązanie sprawy, postaw na szczerość. Wyjdziesz na tym najlepiej.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Spodziewaj się komplikacji w sprawach sercowych. Ktoś zaczyna darzyć Cię głębszym uczuciem. Niestety, jest ono nieodwzajemnione. Zastanów się, czy nie wysyłasz osobom trzecim sprzecznych sygnałów. Jesteś osobą miłą i otwartą, która zawsze ma sporo do powiedzenia. Naiwni mogą jednak nieco opacznie zrozumieć swoje zamiary. Nie dawaj nadziei na związek komuś, na kim Ci nie zależy. Szczególnie, gdy jest to osoba krucha, którą bardzo łatwo zranić.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05 – 21.06) Przed Tobą pracowity czas. Dokładnie zaplanuj wszystkie czynności, żeby zdążyć wykonać je w terminie. Nie pozwól, żeby chwilowe rozrywki odwracały Twoją uwagę od tego, co najważniejsze. W pracy czeka Cię sporo wyzwań. Odkryjesz w sobie zdolności przywódcze, które z powodzeniem możesz wykorzystać w pracy zespołowej. Pamiętaj, że jest ktoś, kto stale patrzy Ci na ręce. Twoje niepowodzenie przyniosłoby mu wiele satysfakcji…

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06–22.07) Niedługo wyjaśni się pewna sytuacja, która od dłuższego czasu nieustannie zaprząta Ci głowę. Zrozumiesz intencje osoby, do której wcześniej żywiłeś urazę. Są w życiu sytuacje, w których najlepiej być właśnie tym, kto jako pierwszy wyciągnie dłoń na zgodę. Nie jest to ujma na honorze lecz wręcz przeciwnie, pewien rodzaj klasy. Masz stabilną sytuację życiową, dobrych przyjaciół i wsparcie najbliższych. Nie każdy ma tyle szczęście, a takie przeprosiny mogą mieć większe znaczenie, niż Ci się wydaje.

d1ru63d

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Od dłuższego czasu zachowanie bliskiej osoby zaczyna wyjątkowo Cię drażnić. Zamiast silić się na sarkastyczne uwagi lub, co gorsza, wytykać błędy w towarzystwie osób trzecich, zdecyduj się na szczerą rozmowę. Ta osoba może być nawet nieświadoma tego, co naprawdę czujesz. Nie dogryzajcie sobie wzajemnie, ale wyjaśnijcie sprawę w cztery oczy. Przyczyna problemu może być poważniejsza, niż Ci się wydaje…

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) To, że osiągnąłeś mały sukces, wcale nie oznacza, że masz teraz spocząć na laurach. Pracowity okres jeszcze się nie skończył, a przed Tobą wiele okazji, w których będziesz mógł się wykazać. Weź się w garść i udowodnij niedowiarkom, że jesteś w stanie podołać nawet tym zadaniom, które w pewnym stopniu wykraczają poza Twoje umiejętności. Pamiętaj, że za wytrwałość czeka nagroda.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Spodziewaj się nagłego przypływu gotówki. Cięższy okres nareszcie dobiegł końca i do wszystkich wag wreszcie uśmiechnie się szczęście. To dobry moment na dalsze wyjazdy. Odmów również kontaktu z rodziną, z którą od dłuższego czaru nie rozmawiałeś. Dzięki temu przełamiesz rutynę wprowadzając do swojego życia dużo świeżości. Zaczniesz nadawać na podobnych falach z osobami, z którymi niegdyś nie miałeś wielu wspólnych tematów. Możliwe, że nawiążą się z tego nowe przyjaźnie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Ostatnio wszystkie skorpiony są szczególnie drażliwe. Powodem Twojego zachowania jest stres związany z oczekiwaniem na pewną wiadomość. Pamiętaj, że samymi nerwami nie przyspieszysz czasu, a wyżywanie się na osobach bliższych tylko pogorszy atmosferę. Pomocna okaże się rozmowa z kimś znajomym, kto był w bardzo podobnej sytuacji. Nie bój się prosić o radę. Być może zapomniałeś, ale ta osoba ma wobec Ciebie dług.

d1ru63d

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11–21.12) Nie bój się podjąć ryzyka. W tym wypadku będzie nieuniknione, a odwlekanie decyzji w niczym nie pomoże. Strzelcom zawsze zależy na opinii innych ludzi, ale nie masz się czego obawiać. Masz przy sobie wiele kochających osób, które wesprą Cię bez względu na rezultat podjętej decyzji. W Twojej sytuacji najcenniejsze mogą okazać się rady osoby młodszej, posiadającej świeże spojrzenie na całą sytuację.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Po okresie ciężkiej pracy wreszcie przyjdzie czas na chwilę relaksu. Nie odmawiaj spotkań ze znajomymi. Jesteś rządny rozrywki, która po stresującym okresie od razu poprawi Ci nastrój. Niedługo usłyszysz zaskakującą wiadomość dotyczącą znajomej osoby. Pamiętaj, by zachować niepotwierdzone informacje dla siebie. Nie bierz udziału w nagłaśnianiu plotki, bo wszystko odbije się na Tobie, nawet jeżeli nie zasłużyłeś na miano plotkarza.

d1ru63d

Podziel się opinią

Share
d1ru63d
d1ru63d
Więcej tematów