Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na piątek 28 grudnia

Horoskop dzienny na piątek 28 grudnia. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na piątek 28 grudnia
Źródło: iStock.com
d2vu56s

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Ktoś bliski przechodzi teraz ciężki okres. Już od jakiegoś czasu przeżywał trudną sytuację, ale nie miał odwagi powiedzieć tego głośno. W kwestiach zawodowych zacznie dopisywać ci wyjątkowe szczęście. Pomyśl więc ambitniej – może jest coś czego potrzebujesz do swojego dalszego rozwoju?

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Dzisiaj możesz usłyszeć ważną wiadomość, która kompletnie cię zaskoczy. Pamiętaj jednak, że nie powinieneś przekazywać jej innym zbyt pochopnie. Ktoś, kto ci zaufał ma nadzieję, że będziesz dyskretny i wyrozumiały.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Przed tobą luźniejszy dzień. Nie oznacza to jednak, że możesz spędzić go mało produktywnie. Nie zwalniaj tempa, bo atrakcyjne okazje mogą uciec ci sprzed nosa. Jeżeli nie odnajdziesz w sobie motywacji do działania może ci być ciężej wejść w rytm kolejnego roku.

d2vu56s

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Niedługo będziesz miał szansę poznać nowych ludzi, a ich towarzystwo stanie się bardzo znaczące w twoim życiu. Otwórz się na to co przyniesie ci los. Pamiętaj jednak żeby nie zapominać o starych znajomych. Zaufanie, które zbudowałeś w gronie bliskich ci ludzi, jest naprawdę unikatowe.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Przed tobą okres prób, a konflikt wisi w powietrzu. Być może wpłynie na twoje życie zawodowe. Bardzo możliwe, że zostaniesz postawiony pod ścianą i poproszony o opowiedzenie się po jednej ze stron. Nie ulegaj nastrojom innych i idź za głosem serca.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Dzień, który miał być luźniejszy, może zacząć się nerwowo. Rozdrażni cię bliska osoba, a ty będziesz miał ochotę przekazać negatywną energię dalej. Spróbuj jednak za wszelką cenę przeciąć ten krąg. Zamiast karmić w sobie złość spróbuj okazać bliskiemu wsparcie.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Możliwe, że po bardzo pracowitym czasie zacząłeś sobie trochę odpuszczać. Pamiętaj jednak o swoich ambitnych planach, których realizacja zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Jeśli nie zabierzesz się do pracy możesz później tego bardzo żałować.

d2vu56s

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Potrzebujesz chwili odpoczynku, a następne dni będą dobrym momentem na wszelkie podróże i dalsze wyjazdy. Jeżeli masz możliwość wzięcia kilku dni wolnego – nie wahaj się i spakuj walizki. Ucieczka od miejskiego zgiełku dobrze ci zrobi i będziesz miał szansę naładować baterie.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Masz wiele zdolności i predyspozycji do osiągnięcia celu jaki sobie ostatnio postawiłeś Jedynie strach przed porażką powstrzymuje cię od działania. Dobrze jest mieć marzenia, ale trzeba wykonać w ich kierunku krok. Marzenia się nie spełniają same – marzenia trzeba spełnić.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Los sprzyja dzisiaj okazjom, zakupom i transakcjom finansowym. Jeśli wykażesz się refleksem możesz dużo zyskać. Jeśli posłuchasz swojej intuicji dokonasz słusznych wyborów. Pamiętaj, że twój wewnętrzny głos nigdy cię nie oszuka.

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Pamiętaj, że prawdziwa przyjaźń powinna być oparta na szczerości. Ostatnio spotkało cię kilka sytuacji, które mogły cię zaniepokoić, a ty obawiasz się że omówienie tego z bliskimi może wywołać konflikt. Czasem szczera rozmowa może zdziałać naprawdę wiele, a jeśli jesteś dla kogoś ważny – z pewnością zostaniesz wysłuchany.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02 – 20.03) Dzisiejszy dzień nie jest dobrym momentem na większe wydatki i inwestycje. Niedługo możesz potrzebować gotówki, więc postaraj się oszczędnie gospodarować pieniędzmi. Przez najbliższe dni szczęście będzie sprzyjać w sprawach sercowych.

d2vu56s

Podziel się opinią

Share
d2vu56s
d2vu56s
Więcej tematów