Trwa ładowanie...
duuwdxe
horoskop

Horoskop dzienny na piątek 20 marca 2020. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop

Szczęście, miłość, a może dzień pełen zmartwień? Co przygotował los na piątek 20 marca? Sprawdź horoskop dzienny, żeby wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości.
Share
Horoskop dzienny na piątek 20 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na piątek 20 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
duuwdxe

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Szef może Ci dziś działać dosłownie na nerwy. Jego decyzje uznasz za nietrafione i mało opłacalne. Możesz powiedzieć swoje zdania ale zrób to taktownie i ostrożnie. Ale powiedz to szefowi wprost, bo jak powiesz to współpracownikom, to szef i tak o tym usłyszy ale już z innymi, niezupełnie zgodnymi z prawdą dodatkami. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Dziś będziesz mieć dzień zmian w domu. Zapragniesz coś zmienić lub przemeblować. Jednak zanim zaczniesz robić wieczorem rewolucję, to ustal wpierw z rodzina i Partnerem czy oni też tego chcą. Może się okazać, że nikt inny nie chce zmian. Więcej dowiesz się u Eksperta!

duuwdxe

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Będziesz w doskonałym humorze. Chętnie będziesz pomagać, wybaczysz drobne wpadki a nawet zapomnisz niektóre urazy. Wieczorem sprawisz niespodziankę ukochanej osobie. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-22.05) Możesz dziś być wplątany w sąsiedzki spór. I choć z pozoru sprawa będzie wydawała się błaha, to jednak może podzielić sąsiadów na dwa wrogie obozy. Zastanów się czy uda Ci się uniknąć wplątania w to. Bo potem będzie już tylko coraz trudniejsza sytuacja a spór zacznie przybierać na sile. Więcej dowiesz się u Eksperta!

duuwdxe

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Poprawisz dziś soją samoocenę i uznasz, że należy ci się więcej. Nie tylko w pracy ale i w związku. Dlatego zaczniesz się poważnie zastanawiać nad przyszłością. Twoje dzisiejsze wnioski okażą się istotne już niedługo. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

duuwdxe

Zobacz też: Politycy w obliczu koronawirusa. Sondaż IBSP dla programu WP #Newsroom

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Twoja kariera może dziś ruszyć do przodu. A to dzięki temu, że konkurencja będzie chciała Cię podebrać. Będziesz mieć okazję wynegocjować doskonałe warunki, nie tylko finansowe, ale również dodatkowe bonusy. Zmiana pracy zacznie poważnie Cię kusić. Więcej dowiesz się u Eksperta!

duuwdxe

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Możesz dziś powiedzieć kilka słów za dużo i za ostro. A to spowoduje, że kilka osób może stać się do ciebie nieprzychylnie nastawiona. Sytuacja będzie sprzyjać podgrzewaniu atmosfery, jednak Ty się lepiej ugryź w język, niż żebyś miał znowu powiedzieć coś nie tak. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08-22.09) Testuj w kuchni nowe przepisy, wybierz inną drogę do pracy, zacznij uprawiać sport. Teraz jest dobry moment by zadbać o siebie. Nie tylko zrzucisz kilka zbędnych kilogramów w przyszłości ale i poczujesz się dużo lepiej. Więcej dowiesz się u Eksperta!

duuwdxe

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Jeśli masz pomysł na stworzenie swojego biznesu albo na zarobienie dodatkowej gotówki, to zacznij dziś działać. Tylko pamiętaj, że milczenie jest złotem i nie mów za dużo o swoich planach. Bo ktoś zawistny może Ci je pokrzyżować celowo. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Szybko i sprawnie uporasz się dziś z obowiązkami. Po południu będziesz mieć nie tylko dobry humor ale zapragniesz coś kupić, by sprawić sobie przyjemność. Jak na zakupach spotkasz znajomych to idźcie na kawę i ploteczki. Dowiesz się ciekawych nowinek. Więcej dowiesz się u Eksperta!

duuwdxe

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Czeka Cię dzień pełen niespodzianek. A to spotkasz dawno nie widzianego przyjaciela, a to przyjaciółka wpadnie na ploteczki albo po pracy nagle ustalicie spontaniczne wyjście na piwo. Z pewnością twoje plany będą ulegać zmianie w zależności od sytuacji ale nie przejmuj się tym zupełnie, tylko ciesz się chwilą. Więcej dowiesz się u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Uważaj w pracy na nerwy. Możesz przez to przeoczyć coś ważnego i potem sam nie będziesz rozumiał co się stało i dlaczego. Działaj rozważnie i ostrożnie, niczego nie zaniedbuj i nie działaj impulsywnie. Jak nie możesz sam ocenić sytuacji to poproś przyjaciela o radę. Więcej dowiesz się u Eksperta!

duuwdxe

Podziel się opinią

Share
duuwdxe
duuwdxe
Więcej tematów