Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na piątek 2 listopada

Horoskop dzienny na piątek 2 listopada. Sprawdź, jaki los przewidziały dla Ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop dzienny na piątek 2 listopadaŹródło: iStock.com
dcjrq74

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01–18.02) Nie ulegaj presji otoczenia. Znajomi będą mieć inne zdanie w sprawie pewnej, istotnej kwestii. Przyznanie im racji będzie nieszczere i w konsekwencji wywoła u Ciebie wyrzuty sumienia. Pamiętaj, że prawdziwi przyjaciele uszanują Twoje zdanie, a jeżeli nawet się pomylisz, nie będą uparcie wytykać Ci błędów.

Horoskop dzienny dla ryb
*Ryby (19.02–20.03) * Pewna osoba zaczyna bardzo Ci imponować. Jej postawa motywuje Cię do podjęcia konkretnych zmian życiowych. Nie ma w tym niczego złego, dopóki nie zaczniesz kogoś naśladować. Pamiętaj, że jest cienka granica pomiędzy inspiracją a kopiowaniem. Nie przekrocz jej.

Horoskop dzienny dla barana
*Baran (21.03–19.04) * Ktoś wyprowadzi Cię z równowagi. Zamiast trzymać język za zębami w kulturalny sposób spróbuj wyrazić swoją opinię. Jeżeli przemilczysz sytuacje, będziesz sfrustrowany. Nie wyżywaj się na najbliższych za zachowanie innych. Nie są winni całej sytuacji, a prawdziwy winowajca nawet nie przejmie się tym, że zszargał Ci nerwy.

dcjrq74

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04–22.05) Przestań przejmować się detalami, które nie mają większego znaczenia. Ostatnio jesteś wyjątkowo zestresowany, a drobne potknięcia tylko potęgują ten stan. Zawróć uwagę na problemy, z jakimi boryka się ktoś z Twojego najbliższego otoczenia. Pomóż mu, a zrozumiesz różnicę. To wartościowa osoba, z którą masz więcej wspólnego, niż Ci się wydaje. Przy okazji bardzo się zbliżycie do siebie.

Horoskop dzienny dla raka
*Rak (22.06–22.07) * Nie pożyczaj dużych sum pieniędzy. Chociaż w najbliżej przyszłości możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki, nie chwal się tym na głos. Ktoś znajomy byłby w stanie wykorzystać Twoją naiwność, a tym samym wciągnąć Cię w duże tarapaty. Bądź ostrożny i nie składaj pochopnie obietnic, bo Twoje dobre chęci mogą zostać bezwzględnie wykorzystane.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07–23.08) Zaczynasz czuć coś więcej do pewnej osoby. Nie jesteś zadowolony z takiego obrotu sytuacji. Jesteś precyzyjną osobą ze ściśle określonym harmonogramem. Wiesz, że ta osoba ma inny charakter i wprowadziłaby prawdziwy zamęt do Twojego uporządkowanego życia. Fakt, że bijesz się z myślami o czymś jednak świadczy. Jeżeli spróbujesz wybić się poza schemat i na pewien czas zerwać z rutyną, sprawdzisz czy inny styl życia byłyby gwarancją szczęścia.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08–22.09) Nie oceniaj ludzi, dopóki dobrze ich nie poznasz. Niedługo wydarzy się sytuacja, która będzie dla Ciebie prawdziwą nauczką. Jeżeli będziesz ważyć słowa, unikniesz niepotrzebnych konfliktów. Będziesz musiał podjąć działanie w zespole złożonym z różnych osobowości. Obudzą się Twoje zdolności przywódcze i jeżeli umiejętnie wydzielisz obowiązki drużynowy sukces zostanie odebrany jako Twoje osobiste zwycięstwo.

dcjrq74

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09–22.10) Los sprzyja dalekim podróżom. Wyjazd, o którym zawsze marzyłeś stanie się możliwy. Osoba o podobnych zainteresowaniach z chęcią Ci potowarzyszy. Nie odkładaj planów na później. Z czasem coraz trudniej będzie je zrealizować. Nowe otoczenie dobrze by wpłynęło na Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10–21.11) Bliska osoba osiągnie sukces, na który długo pracowała. Chociaż jest to dobra wiadomość, nowi znajomi i natłok obowiązków sprawią, że zaczniecie się od siebie oddalać. Twoje obawy są uzasadnione, ale zamiast siedzieć z założonymi rękami zacznij działać i powiedz jej wprost o swoich obawach. Szczera rozmowa zapobiegnie nieporozumieniom.

Horoskop dzienny dla strzelca
*Strzelec (22.11–21.12) * Jeżeli nie ufasz komuś w stu procentach, nie zwierzaj się mu ze swoich sekretów. W Twoim otoczeniu znajdują się żądni taniej sensacji plotkarze. Mogą wykorzystać Twoją chwilę słabości i bardzo Cię zranić. Jeśli potrzebujesz szczerej rozmowy najlepiej, jeżeli przeprowadzisz ją z członkami rodziny lub bardzo bliskimi przyjaciółmi.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12–19.01) Ostatnio byłeś rozleniwiony i odkładałeś ważne sprawy na później. Jeżeli nie chcesz odczuć bolesnych konsekwencji takiego postępowania, natychmiast zacznij działać. To nie jest dobry moment na aktywne życie towarzyskie. Zamiast ciągle wychodzić z domu, skup się na dokładnym wykonaniu powierzonych obowiązków. Jeżeli nie zareagujesz na czas, ktoś sprzątnie Ci sukces sprzed nosa.

Marzysz o wypoczynku pod gwiaździstym niebiem? Zarezerwuj pobyt przez internet i nie przepłacaj, korzystając ze strony Booking kod rabatowy.

dcjrq74
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcjrq74
dcjrq74
Więcej tematów