Trwa ładowanie...
d2wlgi4

Horoskop dzienny na czwartek 22 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na czwartek 22 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na czwartek 22 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na czwartek 22 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d2wlgi4

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop zwiastuje wodnikom postępy w życiu zawodowym. Odważnie przesz do przodu, uporałeś się z największymi problemami i jesteś otwarty na nowe wyzwania. Chociaż zwykle wolisz ostrożniejsze rozwiązania, tym razem odrobina szaleństwa wyjdzie ci na dobre. Zaufaj swojej intuicji i nie bój się ryzykować. Robiąc rzeczy, których wcześniej nie robiłeś, zyskasz coś, czego dotąd nie mogłeś osiągnąć.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Zacznij dzień od załatwienia ważnych spraw. To nie jest odpowiednia pora na bujanie w obłokach, dlatego postaraj się stąpać twardo po ziemi i nie rozmyślać o błahostkach. Według horoskopu już wkrótce obudzisz w sobie przedsiębiorczego ducha. Pozwól, aby rozsądek i logiczne myślenie odgrywały głową rolę w kwestii podejmowanych przez ciebie decyzji. Wiedz, że skuteczność twojej pracy będzie większa niż innych. To właściwy moment, aby umówić się z szefem na rozmowę podwyżkową lub skoncentrować swoją uwagę na szukaniu bardziej ambitnych ofert pracy.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Żyjąc w ciągłym biegu, ledwie znajdujesz czas na chwilę refleksji. Według horoskopu, przygnębiające otoczenie i monotonny rytm dnia zaburza twoją wewnętrzną harmonię. Nie poczujesz się lepiej, dopóki nie zerwiesz z nużącym schematem. Bądź otwarty na propozycje znajomych, którzy zechcą zarazić cię swoim hobby, a w kwestiach zawodowych chętnie przejmuj inicjatywę i zabieraj głos w istotnych sprawach. Twój nastrój poprawią również podróże oraz wszelkiego rodzaju wyjazdy. Idealnymi towarzyszami będą osoby spod znaku raka i panny, które patrzą na świat w podobny sposób.

d2wlgi4

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop dzienny radzi bykom zatroszczyć się o zdrowie. Balansując między pracą a aktywnym życiem towarzyskim, często bagatelizujesz zmęczenie lub przeziębienie. Nadchodzi wolniejszy okres, podczas którego warto zrobić badania kontrolne. Jeśli chcesz uniknąć problemów w przyszłości, zacznij o siebie dbać. Pamiętaj, że samopoczucie ma wpływ na wszystkie aspekty naszego życia, także kwestie miłosne. Będąc zdrowy, wyspany i pełen energii zdecydowanie skuteczniej zwrócisz na siebie uwagę płci przeciwnej, a w twoim otoczeniu wkrótce pojawi się pewna interesująca osoba.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Zgodnie z horoskopem miłosnym, barany odczuwają silną potrzebę bliskości drugiej osoby. Odnosisz wrażenie, że do szczęścia brakuje ci przede wszystkim stabilnego związku i wsparcia osoby, która zawsze cię wysłucha. Nie powinieneś jednak uzależniać swoje szczęście od posiadania partnera. Bądź cierpliwy, nie ulegaj presji otoczenia i nie szukaj na siłę drugiej połówki. Najszczęśliwsze związki rozwijają się stopniowo, czego dowodem powinny być relacje twoich znajomych. Najlepiej zrobisz, skupiając swoją uwagę wokół pracy i rozwijania zainteresowań. Miłość pojawi się na horyzoncie w najmniej spodziewanym momencie.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Wreszcie znajdziesz czas, aby poza kwestiami zawodowymi, zając się istotnymi sprawami w twoim najbliższym otoczeniu. To dobry moment na porządku w domu, prace w ogrodzie, drobne remonty i przemeblowania. Przebywanie w schludnym otoczeniu wprowadzi cię w lepszy nastrój, dostarczając więcej chęci do działania. W życiu rodzinnym możesz spodziewać się pewnych komplikacji. Bliska osoba ma pewien problem, z którym nie może poradzić sobie sama. Twoje wsparcie będzie dla niej na wagę złota.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Horoskop biznesowy dla lwów dostrzega, że już niedługo otrzymasz szansę wykazania się swoimi talentami. W pełni ją wykorzystaj, a udowodnisz niedowiarkom swoje kompetencje, ułatwiając sobie drogę do awansu. Wyciągnij jednak wnioski z poprzednich doświadczeń, reaguj na docinki i nie daj sobie wejść na głowę. Osoby dążące po trupach do celu czeka sprawiedliwa nauczka jednak wiedz, że nie zawsze będziesz mieć tyle szczęścia. W sprawach służbowych możesz polegać na opinii przyjaciół. Masz niemałą wiedzę, ale część z nich ma większe doświadczenie i to właśnie dzięki ich radom rozwiążesz pewien problem.

d2wlgi4

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Od pewnego czasu doskwiera ci samotność i mimo wielu znajomych, odczuwasz brak osoby, przed którą mógłbyś się zwierzyć ze swoim najskrytszych sekretów. Według horoskopu czynnikiem blokującym panny jest strach przed oceną. Pamiętaj, że kto nie ryzykuje, ten nie ma i nie zyskasz prawdziwych przyjaciół, dopóki się nie otworzysz. Wieczór przyniesie sprzyjające okoliczności do poznania nowych osób. Zamiast siedzieć samotnie w domu, chętnie spotykaj się z ludźmi. Bardzo możliwie, że znajdziesz oparcie w osobie, która jako pierwsza wyjawi ci pewną tajemnicę.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) To nie jest dobry moment na dalekie podróże i wszelkiego rodzaju wyjazdy. Niebawem w życiu wag zapanuje prawdziwe zamieszanie. Przełożony zechce powierzyć ci nowe obowiązki, a przyjaciel będziesz oczekiwał twojego wsparcia w pewnej sprawie prywatnej. Nie zazdrość osobom korzystającym z urlopu, bo w końcu i w twoim życiu przyjdzie czas na odpoczynek. Teraz skup się na umiejętnym zarządzaniu czasem oraz pogłębianiu zdobytej wcześniej wiedzy. Los hojnie nagrodzi najbardziej pracowite wagi.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Twój horoskop miłosny dostrzega, że wreszcie zaczynasz zapominać o nieszczęśliwym związku i osobie, która bardzo cię zraniła. Czas leczy rany, a wady osób, które były dla nas ważne często dostrzegamy dopiero po czasie. Otwórz się na nowe możliwości. Chętnie korzystaj z ciekawych zaproszeń, wychodź z domu i bądź otwarty na nowe znajomości. Wkrótce na swojej drodze spotkasz kreatywnych ludzi, których pełne pasji działania będą dla ciebie prawdziwą inspiracją. Spędzaj z nimi czas i nie skupiaj się na poszukiwaniu potencjalnego partnera. Przyjaźnie, które teraz nawiążesz, odegrają istotną rolę w twoim najbliższym życiu.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Dokładnie przeanalizuj wszystkie wybory, gdyż skutki nieprzemyślanych decyzji w najbliższym czasie będą szczególnie dotkliwe. Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny i warto wyciągać wnioski z każdej, bolesnej lekcji. Na szczęście już wkrótce otrzymasz szansę naprawienia pewnego błędu. Skorzystaj z niej, a zyskasz więcej, niż możesz przypuszczać. Szczególnie przydatne będą dla ciebie porady osób starszych i bardziej doświadczonych. Kto pyta, nie błądzi, dlatego, jeżeli napotkasz na trudną sytuację, nie bój się prosić o pomoc. Jesteś powszechnie lubiany i z łatwością znajdziesz wsparcie.

d2wlgi4

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Horoskop dostrzega, że dziś koziorożce są wyjątkowo nerwowe i skłonne do nagłych wybuchów. Bez względu na okoliczności staraj się panować nad emocjami. Nieodpowiedni dobór słów może doprowadzić do konfliktu z osobą, na której ci zależy. Jeżeli przekroczysz pewną granicę, może być ciężko wrócić do poprzednich relacji. Twoje samopoczucie ulegnie poprawie w godzinach wieczornych. Do tego czasu trzymaj nerwy na wodzy, bo ktoś w końcu przekaże ci dobrą wiadomość, przez którą spojrzysz na bieżące wydarzenia znacznie łaskawszym okiem.

Podziel się opinią

Share

d2wlgi4

d2wlgi4
d2wlgi4
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów