d47d2z3

Hokej na trawie: Polska – Malezja 0:0

d47d2z3
d47d2z3

Olimpijskie reprezentacje Polski i Malezji w hokeju na trawie rozegrały we wtorek w Poznaniu ostatnie z czterech zaplanowanych spotkań. Mecz zakończył się remisem 0:0.
Było to najlepsze spotkanie ze strony gospodarzy. Polacy wywalczyli pięć krótkich rogów, podczas gdy goście tylko dwa. Bardzo dobrze w naszym zespole bronili obydwaj bramkarze: w pierwszej połowie Marcin Pobuta i w drugiej Paweł Sobczak. Nadal jednak Polacy grają mało skutecznie. W czwartym meczu okazje strzeleckie mieli: Łukasz Wybieralski (31 minuta), Tomasz Choczaj (39.) i w końcówce Piotr Mikuła oraz Robert Grzeszczak.
Najbliższy mecz Polaków, podczas oficjalnego otwarcia stadionu ze sztuczną nawierzchnią w Gnieźnie, odbędzie się 13 sierpnia, a rywalem reprezentacji będzie zespół Egiptu.

W czwartym spotkaniu Polska zagrała w składzie: Pobuta (Sobczak) - Juszczak - Cichy, Gaczkowski, Szmidt - T. Choczaj, Grzeszczak, Rafał Grotowski - K. Wybieralski, P. Mikuła, Ł. Wybieralski. Zmiennikami w polu byli: Małecki, Matuszyński, A. Mikuła, Jakubiak.