Trwa ładowanie...

Hiszpania. Kierowcy mieli 4 i 10 lat. Jechali ekspresówką

Funkcjonariusze hiszpańskiej drogówki zatrzymali na trasie szybkiego ruchu dwoje dzieci. 10-letnia dziewczynka kierowała quadem, a jej 4-letni brat jechał na sportowym małym motorze wyścigowym.

Share
Hiszpania. Kierowcy mieli 4 i 10 lat. Jechali ekspresówką. (zdjęcie ilustracyjne) (Photo by Álex Cámara/NurPhoto via Getty Images)
Hiszpania. Kierowcy mieli 4 i 10 lat. Jechali ekspresówką. (zdjęcie ilustracyjne) (Photo by Álex Cámara/NurPhoto via Getty Images)Źródło: NurPhoto via Getty Images, Fot: NurPhoto
d3czehd

Dzieci nie tylko były za młode na prowadzenie pojazdów, lecz także nieodpowiednio ubrane. Żadne z nich nie miało na głowie kasku. W przejażdżce po drodze ekspresowej dzieciom towarzyszył ojciec, który policjantom tłumaczył, że miała to być rekonwalescencja po przebyciu COVID-19. On również nie miał kasku.

Hiszpania. Trzecie dziecko siedziało na baku

Jeśli dwoje dzieci kierujących pojazdami na trasie szybkiego ruchu jest widokiem, co najmniej niecodziennym, to dwulatek siedzący okrakiem na baku motocykla swojego ojca jest widokiem niepowtarzalnym. Skrajnie nieodpowiedzialny ojciec trójki rodzeństwa usłyszał zarzuty stwarzania zagrożenia dla bezpieczeństwa użytkowników drogi, a także prowadzenia pojazdu bez prawa jazdy.

d3czehd

Jak się okazało, 35-letni Andaluzyjczyk już wcześniej użytkował hiszpańskie drogi w niedozwolony sposób. Mężczyzna za wielokrotne wykroczenia i łamanie przepisów kodeksu ruchu drogowego stracił prawo jazdy.

Jarosław Gowin kontra Adam Bielan. Antoni Dudek dobitnie ocenia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3czehd

Podziel się opinią

Share
d3czehd
d3czehd
Więcej tematów