Trwa ładowanie...
d32ke5i

Hanna Gronkiewicz-Waltz radzi dziennikarce TVP, by zmieniła pracę

- Młoda niewiasto, szkoda mi pani, niech pani zmieni pracodawcę, naprawdę - powiedziała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz do dziennikarki, która zapytała ją o dziką reprywatyzację. Ani telewizja, ani internauci nie przeszli obok tej odpowiedzi obojętnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Gronkiewicz-Waltz radzi dziennikarce TVP, by zmieniła pracę
(WP.PL)
d32ke5i

"Czy pani majątek ma coś wspólnego z jedną z kamienic, którą w ramach dzikiej reprywatyzacji przejęła jej rodzina?". To pytanie skierowane do prezydent stolicy wywołało właśnie taką jej reakcję.

Materiał został pokazany w "Wiadomościach" TVP1. Na Twitterze pojawił się wpis z fragmentem programu. Użytkownik ZielonaGąska opatrzył go komentarzem: "Bezczelność i buta PO w pigułce".

Wśród komentarzy pod postem można znaleźć zarówno przychylne, jak i mniej pozytywne opinie. Kilku internautów zasugerowało, że Gronkiewicz-Waltz sama powinna posłuchać swojej rady i zmienić pracę.

Lepiej od PO trzymać się z daleka?

Materiał telewizyjny poza odpowiedzią Gronkiewicz-Waltz zawierał też komentarz dziennikarza. - Stawianie pytań politykom Platformy Obywatelskiej i pokazywanie ich nawet na wiecach staje się niebezpieczne dla dziennikarzy Telewizji Polskiej - powiedział.

d32ke5i

Przypomniano też wystąpienie polityka PO Borysa Budki przed Sejmem 2 grudnia 2016 r. i pokazano, jak poseł skomentował materiał w mediach społecznościowych. "Jeden z bardziej kłamliwych materiałów Bugały. Ale przyjdzie jej za to odpowiedzieć. Spokojnie. Spisane będą czyny i słowa" - napisał na Twitterze.

Źródło: Twitter/TVP

d32ke5i

Podziel się opinią

Share

d32ke5i

d32ke5i
Więcej tematów