Trwa ładowanie...
dibxvd2

Handlowali narkotykami i jeździli na "ustawki". Dopadli ich policjanci z CBŚP

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali w Krakowie dwóch mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami na dużą skalę. Przechwycili także znaczne ilości amfetaminy i marihuany. Dilerom grozi do 15 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Handlowali narkotykami i jeździli na "ustawki". Dopadli ich policjanci z CBŚP
(Policja)
dibxvd2

- Zatrzymani przestępcy to mężczyźni w wieku 34 i 35 lat, powiązani ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców. Byli już wcześniej karani - m.in. za przestępstwa narkotykowe, jeden z nich dopuścił się przestępstwa w warunkach tzw. recydywy - informuje WP.PL rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie podinsp. Mariusz Ciarka.

Podczas przeszukań w mieszkaniach przestępców funkcjonariusze znaleźli znaczne ilości środków odurzających i substancji psychoaktywnych. Zabezpieczono amfetaminę i marihuanę o czarnorynkowej wartości ok. 280 tys. zł. Obydwaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty, w tym posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychoaktywnych oraz wprowadzania ich do obrotu. Jak poinformował podinsp. Mariusz Ciarka, zebrany przez śledczych materiał dowodowy wskazuje, że proceder trwał co najmniej od września.

Decyzją sądu obydwaj podejrzani zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

dibxvd2

Za popełnione przestępstwa grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Popełnienie tego rodzaju przestępstw w warunkach recydywy zwiększa zagrożenie karą do 15 lat.

dibxvd2

Podziel się opinią

Share
dibxvd2
dibxvd2
Więcej tematów