Trwa ładowanie...
ycipk-jf7vgm

Grzegorz Schetyna: jest drugi kandydat w prawyborach prezydenckich KO

Okazuje się, że Małgorzata Kidawa-Błońska będzie miała konkurencję w prawyborach. Nie tylko ona chce startować jako kandydatka KO w wyborach prezydenckich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Schetyna powiedział, że jest drugi kandydat w prawyborach prezydenckich KO
Grzegorz Schetyna powiedział, że jest drugi kandydat w prawyborach prezydenckich KO (East News)
ycipk-jf7vgm

Małgorzata Kidawa-Błońska będzie miała przeciwnika w prawyborach na kandydata na prezydenta Koalicji Obywatelskiej. Taką informację przekazał w środę "Wydarzeniom" Polsatu Grzegorz Schetyna.

Powiedział, że kandydatura wpłynęła do partii we wtorek wieczorem. Nie chciał jednak zdradzić nazwiska. Decyzję o niestartowaniu w prawyborach ogłosili natomiast Bartosz Arłukowicz i Radosław Sikorski.

- Oferta personalna została zgłoszona wczoraj wieczorem, w zamkniętej kopercie. Nie wiem, czyje nazwisko jest w środku - stwierdził Schetyna.

ycipk-jf7vgm

- W piątek odbędzie się zarząd partii. Z tego co wiem, nikt się nie zgłosił, ale we wtorek byliśmy długo w Sejmie. Może ktoś się jeszcze zgłosił - tak Małgorzata Kidawa-Błońska, wiceszefowa Platformy Obywatelskiej odpowiedziała jeszcze w środę rano w TOK FM na pytanie o to, czy już można nazywać ją kandydatką Koalicji Obywatelskiej w walce o fotel prezydencki.

19 listopada o północy minął termin zgłaszania się kandydatów.

- To musi być prezydent każdego Polaka. musi być gotowy, aby spotykać się i rozmawiać. Bezpieczeństwo, ochrona klimatu, służba zdrowia to są najważniejsze kwestie, o których musimy mówić - powiedziała.

ycipk-jf7vgm

Tajemnicze zdjęcie rzecznika rządu z prezesem Kaczyńskim. Znamy kulisy

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-jf7vgm
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-jf7vgm

ycipk-jf7vgm
ycipk-jf7vgm