Trwa ładowanie...
d35kid0

Groźnie wyglądający pożar apartamentowca w Krasnojarsku - zobacz wideo

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło w Krasnojarsku na Syberii. W ogniu stanął 25-piętrowy apartamentowiec. Na szczęście nikt nie ucierpiał - donosi serwis internetowy telewizji Russia Today.
Share
d35kid0

Walkę z ogniem prowadziło ponad 70 strażaków, 20 wozów gaśniczych i śmigłowiec. Mieszkańców budynku udało się bezpiecznie ewakuować. Przyczyna pożaru na razie nie jest znana.

Według jednego ze świadków ogień wybuchł na niższych piętrach i bardzo szybko rozprzestrzenił się ku górze. Na nagraniach i zdjęciach z Krasnojarska widać słup czarnego dymu unoszący się nad miastem. Ogień uszkodził również kilka samochodów zaparkowanych przed apartamentowcem.

Budynek, który uległ zniszczeniu, został oddany do użytku na początku XXI wieku. W sumie mieści 120 apartamentów - czytamy na stronie RT.com.

Liczący około miliona mieszkańców Krasnojarsk to trzecie co do wielkości miasto Syberii i stolica Kraju Krasnojarskiego. W czerwcu bieżącego roku regionalne władze ogłosiły żałobę po tragicznym pożarze w lokalnej rafinerii, w którym zginęło pięć osób.

Źródło: Russia Today, WP.PL

d35kid0

Podziel się opinią

Share
d35kid0
d35kid0
Więcej tematów