Trwa ładowanie...

Gronkiewicz-Waltz "dochodziła". Wulgarny tweet w programie TVP Info

Tweet o wulgarnej treści, skierowany przeciw prezydent Warszawy, pojawił się podczas programu "Woronicza 17". Pomimo obietnicy wyjaśnienia sprawy, w serwisie VOD Telewizji Polskiej wciąż można obejrzeć oburzający fragment audycji.

Gronkiewicz-Waltz "dochodziła". Wulgarny tweet w programie TVP InfoŹródło: TVP Info
d4l2ye3
d4l2ye3

"HGW dochodziła? Chyba na swojej działce ze swoim mężem" - wpis o takiej treści został wyświetlony podczas programu "Woronicza 17" w TVP Info. Seksualne aluzje pod adresem Hanny Gronkiewicz-Waltz nie umknęły internautom. Wielu użytkowników Twittera wciąż "odpowiada" autorowi tweeta, choć wszystko wskazuje na to, że jego konto zostało usunięte.

Twitter
Źródło: Twitter

Temat wulgarnego wpisu podchwycił także poseł PO Jan Grabiec. "Rynsztokowa kampania nienawiści TVPiS to efekt paniki po sondażach w których PO dogania PiS?" - napisał na Twitterze. W odpowiedzi Samuel Pereira, wiceszef publicystyki TVP, zapowiedział wyjaśnienie sprawy. Pomimo, że od tej obietnicy minęła już niemal doba, w portalu TVP - w chwili powstawania tego tekstu - wciąż można obejrzeć ostatni odcinek "Woronicza 17" a w nim - oburzający tweet.

W ostatnim czasie w publikowaniu kontrowersyjnych treści brylują "Wiadomości" TVP. Politycy Platformy Obywatelskiej, którzy kiedyś piastowali ministerialne urzędy podpisywani są jako "cień ministra" lub "cień premiera". To nawiązanie do - zwyczajowego w przypadku największych partii opozycyjnych - gabinetu cieni, czyli przygotowanego na wypadek przejęcia władzy składu Rady Ministrów.

*oprac. *Filip Skowronek

d4l2ye3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l2ye3
Więcej tematów