Trwa ładowanie...
d30xn44

Gronkiewicz-Waltz "dochodziła". Wulgarny tweet w programie TVP Info

Tweet o wulgarnej treści, skierowany przeciw prezydent Warszawy, pojawił się podczas programu "Woronicza 17". Pomimo obietnicy wyjaśnienia sprawy, w serwisie VOD Telewizji Polskiej wciąż można obejrzeć oburzający fragment audycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gronkiewicz-Waltz "dochodziła". Wulgarny tweet w programie TVP Info
(TVP Info)
d30xn44

"HGW dochodziła? Chyba na swojej działce ze swoim mężem" - wpis o takiej treści został wyświetlony podczas programu "Woronicza 17" w TVP Info. Seksualne aluzje pod adresem Hanny Gronkiewicz-Waltz nie umknęły internautom. Wielu użytkowników Twittera wciąż "odpowiada" autorowi tweeta, choć wszystko wskazuje na to, że jego konto zostało usunięte.

Twitter
Podziel się

Temat wulgarnego wpisu podchwycił także poseł PO Jan Grabiec. "Rynsztokowa kampania nienawiści TVPiS to efekt paniki po sondażach w których PO dogania PiS?" - napisał na Twitterze. W odpowiedzi Samuel Pereira, wiceszef publicystyki TVP, zapowiedział wyjaśnienie sprawy. Pomimo, że od tej obietnicy minęła już niemal doba, w portalu TVP - w chwili powstawania tego tekstu - wciąż można obejrzeć ostatni odcinek "Woronicza 17" a w nim - oburzający tweet.

W ostatnim czasie w publikowaniu kontrowersyjnych treści brylują "Wiadomości" TVP. Politycy Platformy Obywatelskiej, którzy kiedyś piastowali ministerialne urzędy podpisywani są jako "cień ministra" lub "cień premiera". To nawiązanie do - zwyczajowego w przypadku największych partii opozycyjnych - gabinetu cieni, czyli przygotowanego na wypadek przejęcia władzy składu Rady Ministrów.

*oprac. *Filip Skowronek

d30xn44

Podziel się opinią

Share

d30xn44

d30xn44
Więcej tematów