Trwa ładowanie...
d4mykb0

Grodzisk Mazowiecki. Kolejna ofiara dopalaczy. 16-latek jest w szpitalu

Do szpitala w Grodzisku Mazowieckim przywieziono kolejną ofiarę dopalaczy. Tym razem zatruł się nią 16-latek. Gdy ratownicy przyjechali na miejsce, chłopak leżał na ulicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejna ofiara dopalaczy
Kolejna ofiara dopalaczy (Policja)
d4mykb0

O wieczorowym piątkowym zdarzeniu poinformowało RMF FM. Ratownicy medyczni po wstępnym przebadaniu nastolatka stwierdzili, że jest pod wpływem środków odurzających. W związku z tym wezwano policję.

Chłopak miał być agresywny i dlatego też podjęto decyzję o przewiezieniu go do szpitala ze wsparciem funkcjonariuszy.

Walka z dopalaczami

W ostatnich tygodniach liczba osób, które zatruły się dopalaczami gwałtownie wzrosła. Z potwierdzonych źródeł wynika, że z powodu zażycia tych środków zmarło już 10 osób. Rząd i policja rozpoczęła intensywną walkę z dopalaczami. W związku z prowadzonymi śledztwami, zatrzymywane są kolejne osoby, odpowiedzialne za handel nielegalnymi środkami.

d4mykb0

W Łodzi, gdzie było najwięcej ofiar, powołano specjalną jednostkę wyspecjalizowaną w zwalczaniu przestępczości narkotykowej oraz cyberprzestępczości. Andrzej Duda w tym tygodniu podpisał ustawę ograniczającą wytwarzanie i wprowadzanie do obrotu nowych substancji psychoaktywnych tzw. dopalaczy.

Źródło: RMF FM

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4mykb0

Podziel się opinią

Share

d4mykb0

d4mykb0
Więcej tematów