Trwa ładowanie...
d2v3bxq

Gliwice organizują bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Już po raz 17 miasto Gliwice daje swoim mieszkankom możliwość zapisania się na bezpłatny kurs samoobrony. W trakcie zajęć nauczą się radzić sobie z zagrożeniami. Chętne muszą zgłosić się osobiście w siedzibie Centrum Ratownictwa Gliwice.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(gliwice.eu)
d2v3bxq

Gliwickie panie będą miały szansę wziąć udział w bezpłatnym kursie samoobrony. W trakcie zajęć uczestniczki poznają różne techniki radzenia sobie z napastnikami oraz nauczą się w jaki sposób minimalizować skutki możliwego zagrożenia.

Kurs poprowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy oprócz uprawnień do nauczania samoobrony w grupach, posiadają także stopnie mistrzowskie sztuk walk. Zajęcia będą prowadzone w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ul. Warszawskiej 35 w Gliwicach. Panie będą ćwiczyć samoobronę w poniedziałki i czwartki w godzinach od 19:30 do 21:30 w okresie od 15 września do 3 listopada 2014 roku.

Na gliwiczanki czeka 150 miejsc - dlatego też o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Aby to zrobić należy udać się do Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b, pokój nr 136, w godzinach 7:30 - 15:30. Nie ma możliwości zapisu przez Internet, tylko osobiście, ponieważ panie muszą najpierw zapoznać się z regulaminem zajęć i podpisać oświadczenia o braku przeciwwskazań do uprawiania sportu.

d2v3bxq

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 32 301-97-53 lub poprzez e-mail: j.malyska@poczta.crg.gliwice.pl.

Kurs samoobrony jest organizowany przez Centrum Ratownictwa Gliwice i Straż Miejską w ramach programu "Bezpieczne Gliwice". Zajęcia są finansowane ze środków budżetu miejskiego.

d2v3bxq

Podziel się opinią

Share

d2v3bxq

d2v3bxq
Więcej tematów