Trwa ładowanie...
dm3g6f7
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Gen. Stanisław Koziej: w razie konfliktu NATO jest w stanie pomóc Polsce po paru tygodniach

- W razie konfliktu NATO jest w stanie pomóc Polsce po paru tygodniach od podjęcia takiej decyzji - powiedział szef BBN gen. Stanisław Koziej w "Faktach po południu" w TVN24.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gen. Stanisław Koziej: w razie konfliktu NATO jest w stanie pomóc Polsce po paru tygodniach
(AFP, Fot: Georges Gobet)
dm3g6f7

- Wojna nie wybucha ot tak sobie, jest narastanie napięcia, gromadzenie wojsk, NATO w tym czasie może podejmować decyzję o ewentualnej reakcji - mówił gen. Koziej.

- Polska podwyższa gotowość szybkiego reagowania w związku z sytuacją na Ukrainie. Rosja robi wszystko, aby skomplikować Zachodowi podjęcie decyzji ws. Ukrainy. Jeżeli waha się jedno państwo, decyzje są sparaliżowane - stwierdził.

Rada Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy (RBNiO) poinformowała w czwartek, że wojska Federacji Rosyjskiej przejęły kontrolę nad Nowoazowskiem i szeregiem innych miejscowości na południu obwodu donieckiego. Nieco później prezydent Petro Poroszenko powiedział, że w związku z wejściem do jego kraju wojsk rosyjskich, odkłada wizytę w Turcji i w trybie pilnym zwołuje posiedzenie RBNiO.

Źródło: TVN24, PAP

dm3g6f7

Podziel się opinią

Share

dm3g6f7

dm3g6f7
Więcej tematów