Trwa ładowanie...
d1lsoq2
09-07-2015 04:40

Gen. Nosek: nie podejrzewałem Siemoniaka

Były szef SKW gen. Janusz Nosek zaprzecza w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej", by w rozmowie z posłem [ Ryszardem Kaliszem ]( http://www.money.pl/gospodarka/politycy/kalisz,ryszard,polityk,142.html ) sugerował korupcję szefa MON.

d1lsoq2
d1lsoq2

Siemoniak składa wniosek do prokuratury ws. publikacji "Do rzeczy"

Nigdy nie wyrażałem jakichkolwiek podejrzeń dot. korupcji min. Siemoniaka - zaznacza gen. Nosek.

Tygodnik "Do Rzeczy" opublikował fragment rozmowy Kalisza i Aleksandra Kwaśniewskiego nagranej w restauracji "Sowa i Przyjaciele" w 2013 r. Kalisz relacjonuje swoje spotkanie z gen. Noskiem, ówczesnym szefem SKW. "Nosek miał mieć dowody na korupcję, w którą mógł być zamieszany minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, a być może ktoś 'dużo wyżej' niż kierownictwa ministerstwa" - napisano na portalu tygodnika.

Zobacz również: Kalisz: nie mam żadnych dowodów! To była prywatna rozmowa

- W czasie naszego krótkiego spotkania nie wyraziłem jakichkolwiek podejrzeń dotyczących ministra Siemoniaka. Po prostu SKW takich podejrzeń nie miała i nie ma ich także dziś. Jako służba nigdy nie kwestionowaliśmy rzetelnego przeprowadzania procedur przetargowych przez ministra - mówi "Rz" gen. Nosek.

d1lsoq2

Jak dodaje, na szczęście jego spotkanie z Kaliszem "nie odbywało się w cztery oczy, tylko w cztery osoby". Uczestniczyli w nim też funkcjonariusz SKW i b. funkcjonariusz innej służby - relacjonuje.

Zobacz również: Jarosław Kaczyński o publikacji "Do Rzeczy"
d1lsoq2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lsoq2
Więcej tematów