Gdzie jest 12-latka? Akcja poszukiwawcza w Rzeszowie

Podkarpackie służby poszukują 12-letniej Joanny Żebrackiej z Rzeszowa. W akcji bierze udział policja, państwowa i ochotnicza straż pożarna, taksówkarze, kierowcy autobusów oraz dwa zastępy ratowników z psami. Nastolatki nikt nie widział od kilkudziesięciu godzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Żebracka
Joanna Żebracka (Policja)

W czwartek rano - jak każdego dnia - 12-latkę do szkoły podwieźli rodzice. Do klasy jednak nie dotarła. Po południu zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję.

Jeszcze wieczorem sprawdzono terenu w pobliżu domu i szkoły, a później także szpitale, pogotowie ratunkowe, dworce autobusowe i kolejowe. Nad ranem policjanci zaczęli przeszukiwać inne osiedla Rzeszowa. Niestety do tej pory poszukiwania nie przyniosły efektu. Akcja trwa dalej.

Jedna z hipotez mówi, że dziewczynka przed zaginięciem wróciła do domu, skąd wzięła ubranie i pieniądze. Mogła udać się w kierunku Krakowa.

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu 12-latki. Joanna Żebracka ma 165 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma włosy koloru brązowego za ramiona, spięte w kucyk. Do szkoły wyszła ubrana w czarne kozaki, granatowe jeansy, bordową kurtkę oraz szaro-białą czapkę i szalik.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą mieć o niej informacje proszone są o kontakt z policją w Rzeszowie: tel. 17 858 33 10.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.