Trwa ładowanie...
d2sogil

Gdańsk: Przypalali, bili i gwałcili 18-latka przez dobę. Sprawcy bestialskiego czynu zatrzymani

• Trzech mężczyzn wieku 23-24 lata i 18-letnia kobieta zostali zatrzymani po tym, jak uprowadzili 18-letniego mężczyznę
• Ofiarę traktowali wyjątkowo bestialsko: przypalali papierosami, strzelali w genitalia z wiatrówki, zmuszali do żebrania, bili i gwałcili
• Zatrzymanych czekają 3 miesiące aresztu

Share
d2sogil

23-letni Marcin D. i Daniel K., 24-letni Dawid B. i 18-letnia Patrycja S. zostali zatrzymani przez gdańską policję w związku z podejrzeniem o uprowadzenie 18-letniego mężczyzny. Ich ofiara miała narazić się, uderzając dziewczynę jednego ze sprawców. W zemście została więc uprowadzona w nocy z wtorku na środę.

Kwartet porywaczy woził 18-latka w bagażniku samochodu przez dobę, w tym czasie przypalając ofiarę papierosami, bijąc, zmuszając do żebrania, strzelając w genitalia z wiatrówki i gwałcąc. Sprawcy są znani policji. Mężczyźni byli wcześniej karani, Patrycja S. z kolei wychowała się w ośrodku opiekuńczym, z którego wielokrotnie uciekała.

Możliwe, że to właśnie dziewczyna prowokowała kolegów do szczególnie okrutnych tortur. Policja podejrzewa, że była kluczową postacią w całym zajściu i nie ustępowała okrucieństwem swoim towarzyszom. Zatrzymanym postawiono zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem i zgwałcenia. Grozi im do 15 lat więzienia, zdecydowano już o 3-miesięcznym areszcie. Życiu ich ofiary szczęśliwie nie zagraża niebezpieczeństwo.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2sogil

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sogil
d2sogil
Więcej tematów