Qaqwqwrqw

Gangster z golfa. Policja przestrzeliła mu opony

Przyjechał na stację paliw, zatankował i... nie zapłacił. Później omal nie przejechał pracownika i uciekał przed policją. Mundurowi w końcu przestrzelili opony w jego golfie i zatrzymali 27-latka. Był pod wpływem metamfetaminy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złodziej zakończył ucieczkę w lesie
Złodziej zakończył ucieczkę w lesie (Policja)
Qaqwqwrqw

W pościg za złodziejem ruszyła lubuska policja. Kierowca uciekał w stronę granicy, ale udało się go zatrzymać, choć użyto do tego nadzwyczajnych środków.

27-latek nie reagował na sygnały świetlne oraz dźwiękowe i gnał uciekając przed policją. Mundurowi wykorzystali broń służbową strzelając w opony jego auta. Zatrzymany mężczyzna znajdował się pod wpływem metamfetaminy.

Próbował zepchnąć radiowóz

Qaqwqwrqw

Do zdarzenia doszło we wtorek. Złodziej, gdy zobaczył radiowóz, jechał środkiem jezdni przez miejscowość Gozdnica, a dalej drogą wojewódzką nr 350 w kierunku miejscowości Ruszów. W pewnym momencie próbował nawet zepchnąć swoim golfem radiowóz z drogi.

Wtedy policjanci oddali strzały w opony auta złodzieja. 27-latek zjechał w stronę lasu i po chwili zatrzymał samochód. Dalej uciekał pieszo, ale ubiegł ledwie kilkaset metrów.

Zobacz także: Obserwowali akcję policji. Po chwili sami stali się "bohaterami" nagrania

Qaqwqwrqw

27-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na decyzje prokuratury i sądu.

Czytaj też: Pościg za 14-latką w bmw. Miała tylko posprzątać samochód ojca
Pościg ulicami Wrocławia. Niewyobrażalna lista zarzutów

Masz news, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw