Trwa ładowanie...

Gang Słodziaków zastąpi Świeżaki

Gang Słodziaków już niebawem przejmie półki sklepowe w sieci Biedronka. Nowa akcja marketingowa zastąpi wielokrotnie nagradzaną kampanię nazywaną Gang Świeżaków.

Share
Gang Słodziaków zastąpi Świeżaki
Źródło: Materiały prasowe
d4cxlwx

Gang Słodziaków - na czym polega promocja

Szczegóły akcji Gang Słodziaków nie są jeszcze znane. Jednak można się domyślać, że akcja będzie bardzo podobna do tych, w których konsumenci walczyli o zdobycie maskotki z serii Gang Świeżaków. Klienci będą zbierać naklejki z serii Gang Słodziaków, które będą mogli wymienić na maskotki. Znaczki będą wydawane za zrobienie zakupów na określoną kwotę. W dotychczasowych akcjach dodatkowe naklejki otrzymywali klienci, którzy kupowali owoce i warzywa, a także produkty ze specjalnej oferty. Na dodatkowy znaczek z serii liczyć mogli również członkowie programu lojalnościowego Moja Biedronka, którzy okazali swoją kartę podczas robienia zakupów.

Gang Słodziaków – jakie maskotki

Konkretny wygląd maskotek z akcji Gang Słodziaków nie jest jeszcze znany. Wiemy jednak, że będą one przedstawiały wizerunki zwierząt. Pośród nich będziemy mogli znaleźć najpewniej lisa, sowę, królika i jeża. Na konkretne przedstawienie najnowszej akcji promocyjnej najpewniej będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. Jak informuje portal Wiadomości Handlowe Gang Słodziaków zadebiutuje na sklepowych półkach już 27 sierpnia. A kampania reklamowa ruszy jeszcze w tym tygodniu. Maskotki Słodziaków będą w sprzedaży przez kilkanaście tygodni. Ciekawe czy klienci sklepów Biedronka pokochają Słodziaki tak samo jak Świeżaki.

Wygodne buty na co dzień, także na zakupy! Kupisz je przy korzystaniu ofert dostępnych na stronie 50 style kod rabatowy.

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne. Rozwój serwisu zależy od naszych czytelników. Wspierasz nas kupując produkty naszych partnerów po kliknięciu w linki zamieszczone w tekście.

d4cxlwx

Podziel się opinią

Share
d4cxlwx
d4cxlwx
Więcej tematów