Trwa ładowanie...
d2atram

Gang Słodziaków zastąpi Świeżaki

Gang Słodziaków już niebawem przejmie półki sklepowe w sieci Biedronka. Nowa akcja marketingowa zastąpi wielokrotnie nagradzaną kampanię nazywaną Gang Świeżaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gang Słodziaków zastąpi Świeżaki. Początek akcji jeszcze w sierpniu.
Gang Słodziaków zastąpi Świeżaki. Początek akcji jeszcze w sierpniu. (Materiały prasowe)
d2atram

Gang Słodziaków - na czym polega promocja

Szczegóły akcji Gang Słodziaków nie są jeszcze znane. Jednak można się domyślać, że akcja będzie bardzo podobna do tych, w których konsumenci walczyli o zdobycie maskotki z serii Gang Świeżaków. Klienci będą zbierać naklejki z serii Gang Słodziaków, które będą mogli wymienić na maskotki. Znaczki będą wydawane za zrobienie zakupów na określoną kwotę. W dotychczasowych akcjach dodatkowe naklejki otrzymywali klienci, którzy kupowali owoce i warzywa, a także produkty ze specjalnej oferty. Na dodatkowy znaczek z serii liczyć mogli również członkowie programu lojalnościowego Moja Biedronka, którzy okazali swoją kartę podczas robienia zakupów.

Gang Słodziaków – jakie maskotki

Konkretny wygląd maskotek z akcji Gang Słodziaków nie jest jeszcze znany. Wiemy jednak, że będą one przedstawiały wizerunki zwierząt. Pośród nich będziemy mogli znaleźć najpewniej lisa, sowę, królika i jeża. Na konkretne przedstawienie najnowszej akcji promocyjnej najpewniej będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. Jak informuje portal Wiadomości Handlowe Gang Słodziaków zadebiutuje na sklepowych półkach już 27 sierpnia. A kampania reklamowa ruszy jeszcze w tym tygodniu. Maskotki Słodziaków będą w sprzedaży przez kilkanaście tygodni. Ciekawe czy klienci sklepów Biedronka pokochają Słodziaki tak samo jak Świeżaki.

d2atram

Podziel się opinią

Share

d2atram

d2atram
Więcej tematów