Trwa ładowanie...
d3rge8f
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Frank Walter Steinmeier ostrzega przed podziałem Europy

Szef niemieckiej dyplomacji ostrzegł przed podziałem Europy. Steinmeier obawia się, że może do tego dojść w związku z konfliktem na Ukrainie.- Trwałe bezpieczeństwo Europy nie będzie możliwe bez Rosji - powiedział w środę wieczorem w Bremie Frank-Walter Steinmeier.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Frank-Walter Steinmeier
Frank-Walter Steinmeier (AFP, Fot: Thierry Charlier)
d3rge8f

Steinmeier podkreślił, że izolowanie jednej ze stron konfliktu ukraińskiego jest złym rozwiązaniem. - Właściwe rozwiązania powstają jedynie przy stole negocjacyjnym - stwierdził minister spraw zagranicznych Niemiec.

Powiedział także, że Niemcy muszą się bardziej zaangażować w rozwiązywanie konfliktów na świecie.

d3rge8f

Podziel się opinią

Share

d3rge8f

d3rge8f
Więcej tematów