Trwa ładowanie...

"Fortuna" byłego ministra PO zarobiona dzięki państwu. Polityka i nie tylko na okładkach nowych tygodników

Były minister spraw wewnętrznych w rządzie PO Bartłomiej Sienkiewicz oraz założona przez niego spółka zarobili 13 mln zł na współpracy z PKN Orlen - ujawnia "Wprost". W najnowszych tygodnikach przeczytamy m.in. o Korze i komunistycznej przeszłości członków PO.

Share
"Fortuna" byłego ministra PO zarobiona dzięki państwu. Polityka i nie tylko na okładkach nowych tygodników
Źródło: Wprost, Sieci
d3mye84

"Wprost" w nowym numerze publikuje "historię interesów byłego ministra w rządzie Donalda Tuska". Tekst dotyczy Bartłomieja Sienkiewicza, niegdyś ministra spraw wewnętrznych. Autorzy materiału ustalili, że założona przez niego spółka i on zarobili na współpracy z PKN Orlen 13 mln zł. "Parę miesięcy temu umowę wypowiedziano" - zaznaczono.

Z najnowszego numeru "Sieci" dowiemy się, ile jest "PZPR w PO i opozycji". "Wyciągają PiS kilka nazwisk z PZPR w życiorysach, a sami mogliby urządzić zjazd partii komunistycznej" - czytamy w belce umieszczonej na dole okładki tygodnika. Do numeryu zostanie dołączony dodatek "o wielkich Polakach".

sieci
Źródło: sieci

Na okładce "Do Rzeczy" zajawiono materiał dotyczący dyscyplinowania dzieci słowami "Nie karać rodziców za klapsa. Mocny tekst Warzechy". "Lojalnie ostrzegam lewaków: za komentarze typu 'Warzechę bili, więc sam chce bić dzieci' albo 'Warzecha uwielbia bić słabszych' - ban natychmiastowy" - zastrzegł Łukasz Warzecha.

Zobacz także: Gawłowski po wyjściu z aresztu: stoję z otwartą przyłbicą, niczego się nie obawiam

"Newsweek" na okładce oddaje hołd zmarłej wokalistce Korze. "Uznaliśmy, że okładka musi być kolorowa, szalona, zwariowana i symbolizująca - jak Kora - wolność. W najnowszym "Newsweeku" Magdalena Środa - jej poruszający tekst o Korze i ostatnich chwilach jej życia" - napisał na Twitterze redaktor naczelny periodyku Tomasz Lis.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3mye84

Podziel się opinią

Share
d3mye84
d3mye84
Więcej tematów