Trwa ładowanie...

"Fani zabijania dzieci" w "satanistycznych odzieniach". Krystyna Pawłowicz komentuje "czarny protest"

• Fala krytyki wylała się ze strony hierarchów kościelnych i przedstawicieli prawicy na organizatorów "czarnego protestu" • Minister Spraw Zagranicznych nazwał strajk "zabawą", zaś arcybiskup Hoser podczas homilii wspominał o dzieciach "ginących w ciszy" • Do grona krytyków dołączyła Krystyna Pawłowicz, która na Facebooku nazwała protestujących "fanami zabijania dzieci"
Share
"Fani zabijania dzieci" w "satanistycznych odzieniach". Krystyna Pawłowicz komentuje "czarny protest"
Źródło: Facebook
d1o7vsu

"Czarny protest" odbył się w wielu miastach w całej Polsce. Odpowiedź na skierowany przez Ordo Iuris projekt ustawy całkowicie zakazującej aborcji spotkała się z krytyką ze strony prawicowych polityków i publicystów, a także hierarchów Kościoła.

W charakterystyczny dla siebie sposób sprawę skomentowała Krystyna Pawłowicz. Protestujących nazwała "fanami zabijania dzieci", którzy w "satanistycznych odzieniach" i z uśmiechami na "martwej uczuciowo twarzy" "wydzierają się demonicznie".

Sądząc po reakcjach i komentarzach pod postem, nie spotkał się on ze zbyt pozytywnym przyjęciem. Pojawia się też sporo wpisów, które nie nadają się do cytowania.

d1o7vsu

Podziel się opinią

Share
d1o7vsu
d1o7vsu
Więcej tematów