Trwa ładowanie...
Ewa Kopacz: gratulujemy zwycięzcom; dziękuję Polakom, którzy dziś głosowali

Ewa Kopacz: gratulujemy zwycięzcom; dziękuję Polakom, którzy dziś głosowali

Gratulujemy zwycięzcom i dziękuję wszystkim Polkom i Polakom, którzy dzisiaj poszli do wyborów - mówiła premier Ewa Kopacz, podkreślając, że "im też należą się brawa".

Share
dl9koah

Kopacz po ogłoszeniu wyników sondażowych, według których PO uzyskała w wyborach parlamentarnych 23,4 proc., podziękowała, tym, którzy zagłosowali na jej ugrupowanie.

- Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy dwukrotnie nam zaufali i oddawali za nas głos, ale przede wszystkim dziękuję tym, którzy z nami byli do końca i którzy dzisiaj na nas zagłosowali. Z całego serca wam dziękujemy - powiedziała.

dl9koah

Pogratulowała też zwycięzcom. "I dziękuję wszystkim tym, którzy poszli dzisiaj do wyborów. Wszystkim Polkom i Polakom, którzy dzisiaj poszli do wyborów, im się też należą brawa" - powiedziała.

- PO nie straciła minionych ośmiu lat - powiedziała w niedzielę wieczorem premier, szefowa PO Ewa Kopacz. Podkreśliła, że Platforma zostawia zwycięzcom wyborów parlamentarnych Polskę rozwijającą się i z jednocyfrowym bezrobociem.

- Nie byłoby to możliwe, gdyby Polacy dwukrotnie nam nie zaufali - podkreśliła premier po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów parlamentarnych. Zapewniała, że PO nie straciła tych ośmiu lat. - Polska dzisiaj jest zdecydowanie piękniejsza niż osiem lat temu - mówiła.

- Polska dzisiaj to kraj, który rozwija się gospodarczo. Bezrobocie jest jednocyfrowe - podkreśliła Kopacz. "W takiej kondycji zostawiamy Polskę tym, którzy dzisiaj wygrali wybory" - dodała.

dl9koah

Podziel się opinią

Share
dl9koah
dl9koah
Więcej tematów