Trwa ładowanie...

Ewa Bugała to nowy "Misiewicz". Dziennikarka z TVP została dyrektorem w PKN Orlen

On z apteki w Łomiankach wskoczył do MON, ona z "riserczerki" na stanowisko w paliwowym gigancie. Mają swoich ojców sukcesu. Ewa Bugała została właśnie nowym Bartłomiejem Misiewiczem. Jedna rzecz ich łączy: brak doświadczenia w zarządzaniu.

Ewa Bugała to nowy "Misiewicz". Dziennikarka z TVP została dyrektorem w PKN OrlenŹródło: Forum, fot: Ireneusz Sobieszczuk
d2fknw1
d2fknw1

29-letnia Ewa Bugała dostała posadę dyrektorską w PKN Orlen. Została szefem komunikacji, będzie jej podlegać biuro prasowe i media korporacyjne. Ma zarabiać krocie. Taka szybka ścieżka awansu już wywołała poruszenie.

Dlatego "Fakt" porównał ją do Bartłomieja Misiewicza i sprawdził kompetencje. Ewa Bugała ma 29 lat, a były rzecznik MON - 28. Ona zarobi nawet 32 tys. zł, a on w PGZ dostawał nawet 50 tys. zł.

Ona ma lepsze wykształcenie, on za to dostał złoty medal

"Misiewicz w spódnicy" lepiej wypada jeśli chodzi o wykształcenie - jest absolwentką socjologii SGGW. Z kolei on ma tylko wykształcenie średnie. Za to wcześniej pracował w aptece "Aronia" w Łomiankach i 2 przez dwa lata w polityce. Ona ma 7-letni staż pracy, w tym jako pomocnik reportera, czyli "riserczerka".

Kto w SLD wypił morze alkoholu? Leszek Miller zdradza, jak było

Dziennikarka przed pracą w PKN Orlen była kierownikiem pionu w TVP Info, a Misiewicz szefem gabinetu Antoniego Macierewicza.

Teraz sukcesy: ona własny program, on złoty medal za zasługi od szefa MON. Łączy ich brak doświadczenia w zarządzaniu oraz to, że mieli swoich "patronów sukcesu". Za Bugałą stoi Jacek Kurski, a za Misiewiczem Macierewicz.

d2fknw1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fknw1
Więcej tematów