Trwa ładowanie...
d1zscjr

Z TVP Info do PKN Orlen. Ewa Bugała ma nową posadę

29-letnia Ewa Bugała dostała posadę dyrektorską w PKN Orlen. Będzie jej podlegać m.in. biuro prasowe i media korporacyjne. Według nieoficjalnych informacji, już pracuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Bugała podobno zrezygnowała z dziennikarstwa
Ewa Bugała podobno zrezygnowała z dziennikarstwa (WP.PL, Fot: Karolina Rogaska)
d1zscjr

O sprawie poinformował "Fakt". Jak podaje, Bugała na nowym stanowisku będzie zarabiać prawie 250 tysięcy złotych brutto rocznie, co daje miesięcznie około 20 833 zł brutto. Do tego można doliczyć premię - stanowiącą nawet 60 proc. rocznych zarobków.

Portal niezalezna.pl donosi, że Bugała została rzecznikiem prasowym w PKN Orlen.

Co na to koncern? Spółka nie chce komentować decyzji kadrowych.

Ewa Bugała w rozmowie z portalem wpolityce.pl potwierdziła, że dostała propozycję i będzie pełnić funkcję rzecznika prasowego.

d1zscjr

"Fakt" przypomina, że jesienią 2015 roku Bugała była asystentką reportera w TVP. Wcześniej była związana z TVN-em.

W końcu trafiła do TVP Info. Przypomnijmy, że pojawiały się informacje o tym, że to degradacja zawodowa, a reporterka nie radziła sobie na wcześniejszym stanowisku. Głosy krytyki płynęły też od pracowników stacji.

Zobacz też: Ewa Bugała: kim jest jedna z najbardziej kontrowersyjnych reporterek "Wiadomości"?

W czerwcu 2017 roku została szefową redakcji serwisów informacyjnych. Co więcej, dostała też własne pasmo - program "Nie da się ukryć".

Jak twierdzi "Fakt", Bugała już zaczęła pełnić obowiązki w PKN Orlen w Warszawie. Ma podlegać dyrektorowi wykonawczemu Adamowi Burakowi.

Przeczytaj też: Ewa Bugała karierę załatwia sympatią do PiS? Po awansie współpracownicy nie zostawiają na niej suchej nitki

Źródło: "Fakt"

d1zscjr

Podziel się opinią

Share
d1zscjr
d1zscjr
Więcej tematów