Trwa ładowanie...
d2j2qkp

Eurowizja Junior 2020. Konkurs Piosenki dla Dzieci - kto będzie reprezentować Polskę?

Eurowizja Junior 2020 już za niecałe trzy miesiące. Widzowie programu "Szansa na sukces" zadecydują o tym, kto w tym roku będzie reprezentować Polskę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viki Gabor
Viki Gabor (East News)
d2j2qkp

Eurowizja Junior 2020. Już drugi raz z rzędu Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w Polsce. 29 listopada w Warszawie. Jest to coroczny konkurs muzyczny organizowany od 2003 przez Europejską Unię Nadawców, w którym udział biorą młodzi wykonawcy reprezentujący kraje członkowskie.

W tym roku już po raz drugi w Polsce zmierzą się ze sobą młode talenty z całej Europy. O tym, że to właśnie nasz kraj ponownie został gospodarzem wydarzenia, zdecydowało zwycięstwo naszej reprezentantki Viki Gabor w ubiegłorocznej edycji show z piosenką "Superhero". Viki Gabor udało się powtórzyć sukces Roksany Węgiel, która zwyciężyła w Eurowizji Junior 2018, podbijając serca widzów w całej Europie piosenką "Anyone I Want To Be".

Rejestr gości weselnych. "Ciężko go wprowadzić nie łamiąc prawa w Polsce"

Eurowizja Junior 2020. Polski reprezentant

Osoba, która w tym roku będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci, podobnie jak w zeszłym roku zostanie wyłoniona w programie "Szansa na sukces". Do rywalizacji muzycznej staną utalentowane dzieci w wieku od 9 do 14 lat, które w każdym odcinku mierzyć się będą z utworami gości zaproszonych do studia. Gwiazda danego odcinka zdecyduje o tym, komu przyznać tytuł zwycięzcy. W finale zmierzą się ze sobą finaliści wszystkich odcinków. Oprócz oceny jury brane pod uwagę będą także głosy widzów.

d2j2qkp

Eurowizja dla Dzieci 2020. Warszawa

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 w Polsce odbędzie się 29 listopada w Warszawie, w specjalnym studio TVP przeznaczonym do realizacji większych rozrywkowych przedsięwzięć.

Ubiegłoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbył się w Arenie Gliwice. Jacek Kurski po finale Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach oświadczył, że będzie ubiegał się o organizację dziecięcej Eurowizji również w 2020 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2j2qkp

Podziel się opinią

Share
d2j2qkp
d2j2qkp
Więcej tematów