Trwa ładowanie...
d3pt343

Elżbieta Rafalska ostro o sprawie bydgoskiego radnego. "To absolutnie skandaliczne"

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej nie mogła ukryć swoich emocji, gdy komentowała sprawę bydgoskiego radnego, który miał znęcać się nad swoją żoną. W ocenie Elżbiety Rafalskiej dobrze się stało, że ta historia wyszła na jaw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Elżbieta Rafalska ostro o sprawie bydgoskiego radnego. "To absolutnie skandaliczne"
(PAP)
d3pt343

- To są absolutnie skandaliczne sytuacje, jeżeli mówimy o przemocy domowej, czy ona dotyczy przemocy w stosunku do kobiet, bo tak najczęściej się zdarza, czy przemocy wobec dzieci, to jest naganne - powiedziała Elżbieta Rafalska. Minister rodziny zaznaczyła, że jej resort zrobi wszystko to, co możliwe, aby przeciwdziałać zachowaniom takim jakto, o które oskarża bydgoskiego radnego Rafała Piaseckiego jego żona.

W ocenie Rafalskiej dobrze się stało, że opinia publiczna dyskutuje o problemie przemocy w rodzinie. - Nie ma potrzeby unikania poważnych tematów, nawet drażliwych społecznie - powiedziała Rafalska. - Te wszystkie przypadki, gdzie nadużywano przemocy w stosunku do dzieci, to przejaw zdziczenia społecznego - dodała.

d3pt343

Kuriozalne wytłumaczenie adwokata

Postępowanie w sprawie bydgoskiego radnego, zostało objęte przez Prokuraturę Krajową nadzorem służbowym. O sprawie samorządowca, do niedawna należącego do Prawa i Sprawiedliwości, media informują od kilku dni. Żona polityka upubliczniła w sieci nagranie, z którego wynika, że mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Adwokat Piaseckiego bagatelizuje sytuację i mówi, żezachowanie mężczyzny było "wołaniem o miłość".

O przemocy, której kobieta miała doświadczyć ze strony Piaseckiego, kobieta opowiedziała kilkanaście dni temu w TVP2. W tej sprawie dochodzenie prowadzi warszawska policja pod nadzorem Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

d3pt343

Podziel się opinią

Share

d3pt343

d3pt343
Więcej tematów