ycipk-1i8x8e

Eliza Michalik ostro skrytykowała L. Kaczyńskiego. "Najgorsze, że on był tym lepszym z braci"

Dziennikarka Superstacji odniosła się do artykułu, w którym "Gazeta Wyborcza" oskarżała byłego prezydenta o wywieranie nacisków na prokuraturę w sprawie Tomasza Komendy. Michalik dobitnie dała do zrozumienia, co sądzi o Lechu Kaczyńskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Eliza Michalik uważa, że Lech Kaczyński był "bardzo złym politykiem"
Eliza Michalik uważa, że Lech Kaczyński był "bardzo złym politykiem" (Forum, Fot: Simona Supino)
ycipk-1i8x8e

"Od lat tak twierdzę i powtórzę: Lech Kaczyński był mściwym, małostkowym, pamiętliwym, zakompleksionym, niezdolnym do skutecznego działania, bardzo złym politykiem. Najgorsze jest jest jednak to, że ludzie z PiS po cichu mówią, że on był tym lepszym z braci" - napisała na Twitterze.

Słowa dziennikarki są pokłosiem tekstu autorstwa Wojciecha Czuchnowskiego i Ewy Wilczyńskiej, który ukazał się w poniedziałkowym wydaniu "Gazety Wyborczej". Redaktorzy napisali, że "Lech Kaczyński miał naciskać na oskarżenie Tomasza Komendy. Jeśli tak, to jest zbrodnia. Oto, do czego prowadzi władza polityka nad prokuraturą".

ycipk-1i8x8e

Eliza Michalik jest zdeklarowaną przeciwniczką rządów Prawa i Sprawiedliwości. Dziennikarka wielokrotnie zarzucała partii Jarosława Kaczyńskiego ograniczanie swobód obywatelskich, dążenie do wprowadzenia w Polsce systemu autorytarnego oraz łamanie konstytucji. Stwierdziła również, że po zmianie władzy "należy uznać PiS za organizację przestępczą".

Zobacz także: PO i PiS wpadły w pułapkę zakłamania. "Koszmarny błąd"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1i8x8e
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1i8x8e

ycipk-1i8x8e
ycipk-1i8x8e