Trwa ładowanie...
FBI

Eksplozja paczki na terenach FedEx. Jedna osoba ranna

W punkcie dystrybucji FedEx w Schertz w Stanach Zjednoczonych wybuchła paczka. Lokalne władze poinformowały, że obrażenia odniosła jedna osoba.

Share
Eksplozja paczki na terenach FedEx. Jedna osoba ranna
Źródło: East News
d2yuybn

Do wybuchu doszło w zakładzie przetwórczym w czasie, gdy pracowało ok. 75 osób. Pierwsze doniesienia mówią, że poszkodowaną jest kobieta. Raniona pracowniczka miała doznać wstrząsu w wyniku detonacji paczki, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone. Lokalne służby prowadzą na terenie obiektu działania wyjaśniające zdarzenie. Pierwsze doniesienia mówią, że w paczce znajdowały się gwoździe i kawałki metalu, ale FBI, która także pojawiła się na miejscu, nie potwierdziła tych informacji.

W Austin od początku miesiąca doszło już do kilku eksplozji. Do pierwszego wybuchu doszło 2 marca. Zginęła wtedy jedna osoba. 10 dni później eksplodowała bomba, która zabiła kolejne dwie osoby. W minioną niedzielę doszło do trzeciego ataku.

Tragedia w Poznaniu. Dramatyczne relacje lokatorów kamienicy

FBI nie wyklucza, że wtorkowy zamach jest powiązany z poprzednimi. Nie wiadomo jaki jest ich główny motyw. Jedna z hipotez mówi o "przestępstwach z nienawiści".

Źródło: actionnewsjax.com/

d2yuybn

Podziel się opinią

Share
d2yuybn
d2yuybn
Więcej tematów