Trwa ładowanie...

Egzamin gimnazjalny 2018. Zobacz wszystkie arkusze

Egzamin gimnazjalny 2018. W piątek o 9:00 trzecioklasiści przystąpili do ostatniego testu wiedzy - z języka obcego nowożytnego. Wszystkie arkusze zostały już opublikowane na stronach CKE. Wyniki - 15 czerwca.

Egzamin gimnazjalny 2018. Zobacz wszystkie arkuszeŹródło: PAP, fot: Lech Muszyński
d4honuh
d4honuh

Egzamin gimnazjalny z języka obcego nowożytnego na poziomie podstawowym trwał do godziny 10:00, a po godzinnej przerwie uczniowie zmierzyli się z wersją rozszerzoną. Na rozwiązanie zadań mieli 60 minut.

To ostatni dzień egzaminu gimnazjalnego 2018. Arkusze ze wszystkich testów są dostępne na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Oto te, które uczniowie otrzymali w piątek.
Zobacz arkusz z języka angielskiego - poziom podstawowy.
Zobacz arkusz z języka angielskiego - poziom rozszerzony.
Zobacz arkusz z języka niemieckiego - poziom podstawowy.
Zobacz arkusz z języka niemieckiego - poziom rozszerzony.

Do egzaminu gimnazjalnego 2018 przystąpiło niemal 350 tysięcy uczniów z ponad 7 tysięcy szkół. Dodatkowe terminy wyznaczono na 4-6 czerwca.

Egzaminu gimnazjalnego nie można nie zdać, ale trzeba do niego przystąpić. Osiągnięty rezultat zadecyduje o przyjęciu do szkoły średniej. Im lepszy wynik, tym większe szanse na dostanie się do lepszego liceum.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 będą ogłoszone 15 czerwca, a zaświadczenia uczniowie otrzymają otrzymają w ze świadectwem szkolnym tydzień później.

Masz ciekawe zdjęcie, filmik lub newsa? Podziel się z nami za pośrednictwem dziejesie.wp.pl

d4honuh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4honuh
Więcej tematów