Trwa ładowanie...

Egzamin gimnazjalny 2018. Zobacz arkusz z przedmiotów przyrodniczych

Kolejny dzień egzaminu gimnazjalnego 2018. CKE opublikowała kolejny arkusz z zadaniami, z którym mierzyli się dziś uczniowie III klasy. W czwartek o godz. 9.00 przystąpili do testów z biologii, chemii, fizyki i geografii. Trwa egzamin z matematyki.

Share
Egzamin gimnazjalny 2018. Zobacz arkusz z przedmiotów przyrodniczych
Źródło: Agencja Gazeta, fot: Pawel Malecki
dc0zczv

Pierwszy czwartkowy egzamin zakończył się o godz. 10. Gimnazjaliści mierzyli się z zadaniami z biologii, chemii, fizyki i geografii. Za nim już testy z j. polskiego, historii i WOS-u.

Egzamin gimnazjalny 2018 z przedmiotów przyrodniczych już za uczniami. Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała już na swojej stronie arkusz.

Do egzaminu gimnazjalnego 2018 przystąpi prawie 350 tys. uczniów z ponad 7 tys. szkół, którzy rozwiążą zadania z ponad 2 mln arkuszy. W piątek gimnazjaliści będą zmagać się z językiem obcym nowożytnym.

Zobacz także: Polska zajmuje czołowe pozycje w niechlubnym rankingu

Dodatkowe terminy zaplanowano między 4 a 6 czerwca. Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 zostaną ogłoszone 15 czerwca. Zaświadczenia otrzymają 22 czerwca, razem ze świadectwem szkolnym.

Egzaminu gimnazjalnego nie można nie zdać, ale trzeba do niego przystąpić. Osiągnięty rezultat zadecyduje o przyjęciu do szkoły średniej. Im lepszy wynik, tym większe szanse na dostanie się do lepszej szkoły średniej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dc0zczv

Podziel się opinią

Share
dc0zczv
dc0zczv
Więcej tematów